Pogoda

i

Autor: CC Unsplash.com / Licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Pogoda Toruń 11.10.2022. Poranne niebo

Najnowsza prognoza

Słonecznie, ale chłodno. Taki będzie wtorek [Pogoda Toruń 11.10.2022]

2022-10-11 7:05

Pogoda Toruń 11.10.2022. Prognoza na wtorek, przygotowana przez cenionego eksperta Rafała Maszewskiego zwiastuje sloneczny, ale jednocześnie niezbyt ciepły dzień. Szczegóły dotyczące najbliższych godzin analizujemy w poniższym materiale.

Pogoda Toruń 11.10.2022. Prognoza na wtorek

Początek tygodnia przyniósł przyjemną pogodę w Toruniu. Jesień na razie nie pokazuje nam swojej najgorszej strony. We wtorek również nie powinniśmy narzekać. - Słońce będzie dominować nad nielicznymi i niegroźnymi chmurami. Zachmurzenie małe / umiarkowane) i bez opadów. Po południu temperatura powietrza wzrośnie maksymalnie do około 14 stopni. Odczujemy łagodny chłód - podaje Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Wiatr będzie umiarkowany i z biegiem dnia powinien słabnąć. Ciśnienie będzie rosło, a warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Pogoda długoterminowa dla Torunia. Co nas czeka bliżej weekendu?

Wtorkowe temperatury zostaną z nami również w środę i czwartek. Życie będą nam utrudniać zamglenia, które pojawią się lokalnie nocami i o poranku. 

Bliżej weekendu odnotujemy delikatne ocieplenie. W weekend termometry pokażą 17-18 stopnie. Nie spodziewamy się w tym tygodniu opadów deszczu, a umiarkowany wiatr nie powinien nam się specjalnie dawać we znaki. Początek przyszłego tygodnia zapowiada się słonecznie i dość ciepło (19-20 stopni).

Sonda
Czy Toruń jest bezpiecznym miastem?
Nocna agresja kierowcy na terenie Torunia. Wszystko się nagrało!