Pijany nastolatek wchodził prosto pod samochody! Próbował dać w łapę

i

Autor: KMP w Toruniu Pijany nastolatek wchodził prosto pod samochody! Próbował "dać w łapę"

Desperacka próba

Pijany nastolatek wchodził prosto pod samochody! Próbował "dać w łapę"

2022-10-10 13:27

Toruń: 19-latkowi wyraźnie alkohol uderzył do głowy. Przy ul. Andersa wchodził prosto pod jadące samochody. Zatrzymany przez policję próbował przekupić funkcjonariuszy. - Grozi mu od roku do 10 lat więzienia - informuje nas asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Toruń. Kompletnie pijany nastolatek wchodził pod samochody

Przedstawiciel KMP w Toruniu poinformował naszą redakcję, że w minioną sobotę (08.10.2022 r.) około godziny 13:00 przy ul. Andersa w Toruniu jego koledzy podjęli interwencję wobec mężczyzny, który wchodził na jezdnie przed jadące pojazdy. Okazało się, że 19-latek był pijany. - Kiedy zapadła decyzja o przetransportowaniu go do izby wytrzeźwień ten stał się agresywny. W wulgarny sposób zaczął wyzywać i znieważać policjantów - wyjaśnia aspirant Wojciech Chrostowski z Zespołu Kontroli i Dyscyplinarnego toruńskiej policji.

19-latek próbował "dać w łapę" policjantom. Założyli mu kajdanki

19-latek zdecydował się na desperacki krok. Zaoferował stróżom prawa 400 złotych i zaproponował, aby zapomnieli o sprawie. Funkcjonariusze nie połasili się na gotówkę.

- Od razu powiadomili o tej sprawie przełożonych. 19-latek trafił prosto do policyjnej celi. Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą toruńskiej komendy już ogłosili 19-latkowi zarzut znieważenia oraz próby wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu w zamian za odstąpienie od czynności służbowych - przekazuje aspirant Chrostowski. Młodemu mężczyźnie grozi nawet do 10 lat więzienia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Pijany kierowca zaproponował łapówkę. Wszystko się nagrało!