16-letnia Ania opuściła obóz i zaginęła. Może używać fałszywych danych. Policja prosi o pomoc

i

Autor: Magdalena Witt-Ratowska 16-letnia Ania opuściła obóz i zaginęła. "Może używać fałszywych danych". Policja o przełomie

Sprawa wyjaśniona

Policjanci zakończyli poszukiwania 16-letniej Ani!

2022-10-10 12:54

Ważny komunikat policji z Torunia. Policjanci z komisariatu na Śródmieściu poszukiwali 16-letniej dziewczyny. Zaginiona pod koniec lipca tego roku samowolnie oddaliła się z letniego obozu zorganizowanego w okolicy Sępólna Krajeńskiego. Funkcjonariusze poinformowali o zakończeniu sprawy.

Policjanci z Torunia przekazali mediom wizerunek poszukiwanej, 16-latki Funkcjonariusze z komisariatu na Śródmieściu liczyli że moc internetu pomoże im w odnalezieniu zaginionej. - Nastolatka w dniu 29 lipca 2022 roku podczas pobytu na obozie wypoczynkowym w miejscowości Kujanki koło Sępólna Krajeńskiego samowolnie oddaliła się i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną bądź opiekunami - przekazywał asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Zaginęła 16-latka. Policja z Torunia prowadziła poszukiwania

- Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zakończyli poszukiwania 16-latki, która zaginęła pod koniec lipca tego roku. Nastolatka odnalazła się. Nie stało się jej nic złego - przekazał naszej redakcji aspirant Chrostowski. To oficjalny koniec tej sprawy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Zatrzymanie jednego z najbardziej poszukiwanych przestępców w Europie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE