Jechał BEZ PRAWA JAZDY i ŚCIĄŁ DRZEWO samochodem. Horror w Trzebczu Szlacheckim

2021-01-12 14:49 km korz
Śmiertelny wypadek w miejscowości Trzebcz Szlachecki. Jechał jak szalony, choć nie miał prawa jazdy
Autor: OSP Trzebcz Szlachecki / Piotr Lampkowski / Super Express Śmiertelny wypadek w miejscowości Trzebcz Szlachecki. Jechał jak szalony, choć nie miał prawa jazdy

Daniel K. nie miał prawa jazdy. Mimo to jechał jak szalony. Prowadzony przez niego samochód na zakręcie wypadł z drogi i wszystko zakończyło się śmiertelnym wypadkiem. Auto uderzyło w drzewo na terenie miejscowości Trzebcz Szlachecki. Siła uderzenia była tak duża, że drzewo zostało dosłownie ścięte. Niestety mężczyzna nie przeżył.

Śmiertelny wypadek w Trzebczu Szlacheckim. Kierowca dosłownie ściął drzewo

Trzebcz Szlachecki (woj. kujawsko-pomorskie) w powiecie chełmińskim to wieś położona z daleka od głównych tras. Jeden z jej mieszkańców Daniel K. (37 l.) nie miał prawa jazdy, a mimo to jeździł samochodem. W minioną sobotę (08.01.2021) przed godz. 21.00 nieodpowiedzialny kierowca z piskiem opon ruszył spod swojego domu. Daleko nie zajechał. W centrum wsi tuż przed kościołem osobowy Opel Astra wypadł z drogi na zakręcie. Samochód Daniela K. uderzył w drzewo. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Przeczytaj też: WSTRZĄSAJĄCY mord w lesie pod Włocławkiem. Wykrwawił się, czołgając do synka...

- Z ustaleń policjantów, którzy z polecenia dyżurnego udali się na miejsce wynika, że mężczyzna kierujący osobowym oplem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek zdarzenia 37-latek poniósł śmierć na miejscu - mówi Dorota Lewków, rzecznik prasowy KPP w Chełmnie.

Trwa policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratury. Funkcjonariusze potwierdzają, że mężczyzna nie miał prawa jazdy. Do sprawy będziemy wracać na portalu Toruń Projekt Miasto. Rodzinie i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia. Do naszych czytelników apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Warunki w kolejnych dniach będą bardzo trudne.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

TRAGICZNY WYPADEK w Dolnośląskiem! Ciężarówka ZMIAŻDŻYŁA staruszka