Musieli WYCINAĆ ciało 60-latka z samochodu. MAKABRA rozegrała się koło Torunia [ZDJĘCIA]

2020-12-02 12:50 KM
Koszmar na przejeździe kolejowym w Łysomicach koło Torunia. Nie żyje mężczyzna
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Koszmar na przejeździe kolejowym w Łysomicach koło Torunia. Nie żyje mężczyzna

Fatalne wieści z dróg koło Torunia. W środę (2.12.2020) w Łysomicach (powiat toruński) kierowca forda focusa (ok. 60 lat) wjechał prosto pod szynobus. Niestety mężczyzna nie przeżył, a jego ciało strażacy wydobywali z auta za pomocą specjalistycznego sprzętu. Znamy już pierwsze ustalenia policji w tej sprawie.

Tragiczny wypadek w Łysomicach. Ciało mężczyzny wycinane z samochodu

W środę (2.12.2020) w Łysomicach pod Toruniem doszło do koszmarnego w skutkach wypadku. Ok. godziny 10:20 służby odebrały komunikat o zdarzeniu na przejeździe kolejowym bez zapór. - Kierowca próbował włączyć się do ruchu na DK nr 91 i można powiedzieć, że wjechał prosto pod szynobus - przekazała portalowi Toruń Projekt Miasto Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Ofiara podróżowała sama. Policjantka z Torunia poinformowała nas również o akcji strażaków, którzy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby wydostać ciało mężczyzny z pojazdu.

- Kierujący fordem focusem zginął na miejscu. W tej chwili ustalamy tożsamość ofiary. Dokładny przebieg zdarzenia wyjaśni śledztwo prowadzone przez toruńską prokuraturę. - dodaje podinsp. Wioletta Dąbrowska.

Tragiczny wypadek w Łysomicach. Ruch pociągów wstrzymany!

Ważne informacje dla podróżujących. - Ruch na trasie kolejowej Toruń-Chełmża został całkowicie wstrzymany. Na miejscu pracuje 6 zastępów straży (w tym Grupa Operacyjna KW) - przekazuje na swoim kanale Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu.

Do sprawy będziemy wracać. Rodzinie i przyjaciołom ofiary składamy wyrazy głębokiego współczucia. Niestety to nie pierwsze tragiczne zdarzenie, o którym informujemy w środę na naszym portalu. W miniony wtorek (1.12.2020) koszmar rozegrał się na drodze w okolicach Lipna. Zginął 24-letni kierowca. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Śmiertelny wypadek na Jana Pawła II w Łodzi