HORROR na DK nr 10 w Kujawsko-Pomorskiem. 24-latek nie miał szans

2020-12-02 7:40 KM
HORROR na DK nr 10 w Kujawsko-Pomorskiem. 24-latek nie miał szans
Autor: CC Pixabay.com / materiały policji HORROR na DK nr 10 w Kujawsko-Pomorskiem. 24-latek nie miał szans

W miniony wtorek (1.12.2020) po godzinie 19:00 doszło do koszmarnego w skutkach wypadku w powiecie lipnowskim (województwo kujawsko-pomorskie). Zderzyły się tam samochód ciężarowy i "osobówka". Niestety bilans zdarzenia jest fatalny. Nie żyje 24-letni kierowca forda.

Horror na DK nr 10 w Kujawsko-Pomorskiem. Nie żyje 24-latek

Czarny wtorek na drogach w województwie kujawsko-pomorskim. Po godzinie 19:00 strażacy i inne służby otrzymały informację o wypadku na DK nr 10 w powiecie lipnowskim. Wszystko działo się na terenie miejscowości Rumunki Skępskie. Dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu poinformował, że zderzyły się tam samochód ciężarowy i "osobówka". Niestety jest ofiara śmiertelna. Jak udało nam się ustalić - to 24-letni kierowca Forda. 30-latek kierujący ciężarówką trafił do szpitala. - DK nr 10 została całkowicie zablokowana, na miejscu pracowały 3 zastępy SP - czytamy w komunikacie strażaków.

Czytaj też: Tragiczny wypadek w Ostaszewie. Nagły manewr i straszna śmierć kierowcy [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA]

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym fordem 24-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego, jadąc w kierunku Warszawy, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z kierującym dostawczym iveco - powiedziała podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie w rozmowie z portalem terazlipno.pl.

Poszkodowani zostali wydobyci z pojazdu przy użyciu sprzętu hydraulicznego. Rodzinie i przyjaciołom zmarłego mężczyzny składamy wyrazy głębokiego współczucia. Trwa policyjne śledztwo, które ustali szczegóły tego fatalnego w skutkach zdarzenia. Ponawiamy przy tej smutnej okazji apel do kierowców o ostrożną jazdę. Pogoda nie ułatwia nam zadania, więc musimy zachować odpowiedni poziom koncentracji i zdjąć nogę z gazu!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Wypadek na drodze krajowej K57. Przewróciła się ciężarówka z piwem