Sporo deszczu i możliwe burze. Nieprzyjemne prognozy na środę [Pogoda Toruń 21.09.2022]

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Sporo deszczu i możliwe burze. Nieprzyjemne prognozy na środę [Pogoda Toruń 21.09.2022]

Meteorolog ostrzega

Sporo deszczu i możliwe burze. Nieprzyjemne prognozy na środę [Pogoda Toruń 21.09.2022]

2022-09-21 7:05

Pogoda Toruń 21.09.2022. W środę za oknami dalszy ciąg pogodowego marazmu. Opady deszczu i możliwe burze to scenariusz, który przewiduje ceniony lokalny meteorolog. Na horyzoncie widać poprawę, ale zanim ona nastąpi, musimy mieć przy sobie parasole.

Pogoda Toruń 21.09.2022. Prognoza na środę

Najnowsza prognoza pogody dla Torunia nie zachwyca. Kalendarzowa jesień tuż tuż, a ta pora roku już pokazuje swoje niezbyt przyjemne oblicze. W środę (21.09.2022 r.) ponownie przydadzą się parasole. - Pojawi się sporo chmur, ale czasami zaświeci również słońce. Zachmurzenie będzie umiarkowane lub duże. W południe, po południu i wczesnym wieczorem lokalnie możliwy jest przelotny silniejszy deszcz, może też zagrzmieć. Po południu temperatura powietrza maksymalnie będzie wzrastać do około 15 stopni. Będzie chłodno, początkowo bardzo - podaje Rafał Maszewski na stronie pogodawtoruniu.pl.

Sprawdź też: TSŻ Toruń mistrzem Polski! Piąty tytuł w historii klubu

- Północny wiatr będzie umiarkowany, a ciśnienie atmosferyczne będzie się stabilizować. Warunki biometeorologiczne będą obojętne - dodaje ekspert z Torunia za pośrednictwem swojego serwisu.

Prognoza długoterminowa dla Torunia. Będzie poprawa!

Od czwartku (22.09.2022) widzimy poprawę pogody. Przed weekendem przydadzą się jeszcze parasole, ale w sobotę i niedzielę pojawi się delikatne ocieplenie (w ciągu dnia nawet 17-18 stopni Celsjusza) i nie powinno padać. Ciśnienie wzrośnie do ok. 1011-1013 hPa. Wiatr się uspokoi, będzie słaby lub umiarkowany. Jeżeli planujecie spacery po toruńskiej starówce, to zdecydowanie warto je odłożyć właśnie na weekend. 

Uwaga - w nocy z czwartku na piątek (22/23.09.2022 r.) mogą się pojawić przymrozki. Właściciele samochodów muszą zaplanować dodatkowe minuty na skrobanie szyb. 

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy pogoda wpływa na Twoje samopoczucie?
Bohaterowie z kreskówek myli okna w szpitali dziecięcym w Toruniu i umilali pobyt małym pacjentom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE