Stefan z Torunia przepadł bez śladu! Posiada ślady po oparzeniu

i

Autor: Magdalena Witt-Ratowska Stefan z Torunia przepadł bez śladu! "Posiada ślady po oparzeniu"

Zaginiony!

Stefan z Torunia przepadł bez śladu! "Posiada ślady po oparzeniu"

2023-05-25 17:42

Mieszkaniec Torunia zaginął w województwie zachodniopomorskim! Policjanci z Gryfic proszą o pomoc osoby, które mają wiedzę o miejscu przebywania Stefana Krajewskiego o kontakt z Komendą Powiatową Policji. Przekazujemy zdjęcie poszukiwanego mężczyzny na se.pl.

Policjanci z Torunia i Gryfic opublikowali na swoich stronach komunikat o poszukiwaniach 65-letniego Stefana Krajewskiego24 maja 2023 roku między godziną 13:00 a 14:00 mężczyzna wyszedł z terenu ośrodka wypoczynkowego w miejscowości Pobierowo przy ul. Zachodniej i ostatnio widziany był w okolicach ulicy Grunwaldzkiej skąd miał kierować się w stronę centrum Pobierowa. - Do chwili obecnej 64-letni mężczyzna nie powrócił do miejsca pobytu i nie nawiązał z nikim kontaktu - informuje "Super Express" podkom. Zbigniew Frąckiewicz z KPP w Gryficach.

Mundurowi publikują zdjęcie poszukiwanego mężczyzny i apelują o pomoc w poszukiwaniach. Wizerunek został przekazany mediom. Mężczyzna w chwili zaginięcia ubrany był w ciemne sandały z pomarańczowymi wstawkami - bez skarpetek, spodnie dresowe długie koloru siwego, bluzę z kapturem koloru siwo-czarnego typu 'kangur".

Stefan Krajewski z Torunia zaginął w Zachodniopomorskiem. Rysopis poszukiwanego

  • Rok urodzenia: 1958
  • Wzrost: 170 cm
  • Kolor oczu: niebieski

Cechy rysopisowe:

  • SYLWETKA: szczupła około 70 kg
  • WŁOSY: brak
  • NOS: duży, lekko przekrzywiony
  • USZY: przyległe
  • UZĘBIENIE: niepełne
  • ZNAKI SZCZEGÓLNE: na lewej ręce od ramienia do łokcia posiada ślady po oparzeniu - przebarwienie skóry

- Mundurowi apelują o kontakt do wszystkich osób, które widziały w ostatnim czasie 64-latka wiedzą, gdzie może obecnie przebywać lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat jego zaginięcia. Wszelkie informacje, mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, można kierować bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Gryficach - tel. 47 78 22 511 lub 512 oraz do najbliższej jednostki policji - czytamy w komunikacie gryfickiej komendy. Przyjrzyjcie się uważnie zamieszczonej przez nas fotografii!

Stefan z Torunia przepadł bez śladu! Posiada ślady po oparzeniu

i

Autor: KPP Gryfice Stefan Krajewski z Torunia przepadł bez śladu! "Posiada ślady po oparzeniu"
Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?