Straciła z nim kontakt. W jego mieszkaniu dokonali makabrycznego odkrycia

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Straciła z nim kontakt. W jego mieszkaniu dokonali makabrycznego odkrycia

Horror na lewobrzeżu

Straciła z nim kontakt. W jego mieszkaniu dokonali makabrycznego odkrycia

2023-02-16 13:05

Toruń: Dramatycznego odkrycia dokonali policjanci, którzy w miniony piątek (10 lutego 2023 r.) interweniowali przy ul. Poznańskiej. Akcja miała miejsce po telefonie, od zaniepokojonej kobiety, która straciła kontakt z mieszkającym w bloku mężczyzną. Niestety funkcjonariusze znaleźli ciało 57-latka.

Jako pierwszy o makabrycznym odkryciu na lewobrzeżu napisał lokalny portal "Oto Toruń". W miniony piątek (10 lutego 2023 r.) po godzinie 19:00 do policjantów zgłosiła się do kobieta, która poinformowała, że od dłuższego czasu nie ma kontaktu z mężczyzną. Zgłaszająca podejrzewała, że 57-latek może być w mieszkaniu przy ul. Poznańskiej. Funkcjonariusze dostali się do środka przy pomocy strażaków. Ci ostatni weszli przez okno.

Toruń. Ciało 57-latka w mieszkaniu na lewobrzeżu

- Niestety mogę potwierdzić, że w środku ujawniono zwłoki 57-letniego mężczyzny. Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Postępowanie prowadzą policjanci z komisariatu Toruń - Podgórz - powiedziała nam mł. asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu. Więcej informacji pojawi się dopiero wtedy, gdy śledczy otrzymają wyniki sekcji zwłok. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Zwłoki młodziutkiej kobiety na szkolnym boisku. Drastyczne wideo