Straszna śmierć na drodze pod Toruniem. Policja prosi o pomoc [ZDJĘCIA, NOWE FAKTY]

2019-11-07 13:37 KM
Straszna śmierć na drodze pod Toruniem. Policja prosi o pomoc
Autor: KMP w Toruniu Straszna śmierć na drodze pod Toruniem. Policja prosi o pomoc

W czwartek (7 listopada) w godzinach porannych doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Po zderzeniu ciężarowego volvo i osobowego bmw zmarła 43-latka kierująca osobówką. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

Do wypadku doszło ok. godziny 7:30 na DK nr 91, w miejscowości Głuchowo (gmina Chełmża). O sprawie informowaliśmy was TUTAJ.

Wypadek pod Toruniem. Nie żyje 43-letnia kobieta!

- Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że kierujący ciężarowym volvo 45-latek jadąc w stronę Torunia skręcał w lewo w kierunku Bielczyn. Podczas wykonywania tego manewru w jego naczepę uderzyło osobowe bmw jadące od strony Torunia w kierunku Chełmna. Niestety kierująca osobówką 43-latka zmarła w szpitalu - przekazuje Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

- Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 - apeluje rzecznik prasowy KMP w Toruniu.