Szalony rajd rodem z Formuły 1 przez teren zabudowany! Młody kierowca BMW gnał jak opętany

i

Autor: CC Pixabay.com / Licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Szalony rajd rodem z Formuły 1 przez teren zabudowany! Młody kierowca BMW gnał jak opętany

Wariacka jazda przez Włocławek

Szalony rajd rodem z Formuły 1 przez teren zabudowany! Młody kierowca BMW gnał jak opętany

2022-08-09 14:24

Włocławek: Policjanci ruchu drogowego z tego miasta przerwali bardzo niebezpieczną jazdę 28-letniego kierowcy bmw. Mężczyzna, nie bacząc na przepisy drogowe, pędził przez obszar zabudowany z prędkością 182 km/h. - Za tak nieodpowiedzialne zachowanie na drodze mundurowi już zatrzymali mu prawo jazdy oraz ukarali mandatem w wysokości 2,5 tysiąca złotych - podaje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z KMP we Włocławku.

Włocławek: Szalony rajd 28-letniego kierowcy BMW

Tuż przed weekendem (piątek, 5.08.2022 r.) policjanci z Włocławka zatrzymali kierowcę BMW, który pomylił miejską drogę z trasą rajdu samochodowego. Do zdarzenia doszło przed godziną 21:00 na ulicy Królowej Jadwigi we wcześniej wspominanym mieście. - Policjanci ruchu drogowego kontrolowali tam prędkość, z jaką poruszają się pojazdy i ujawnili w tym zakresie rażące wykroczenie kierowcy bmw. Na odcinku, gdzie obowiązywało ograniczenie do 80 km/h, kierowane przez mężczyznę auto gnało z prędkością aż 182 km/h - przekazuje nam nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z KMP we Włocławku.

Czytaj też: Potężna awantura w centrum Wąbrzeźna! Kobieta rzuciła się na policjanta, który obezwładnił jej córkę

- Policjanci natychmiast przerwali tę niebezpieczną jazdę i zatrzymali pojazd do kontroli. Siedzący za kierownicą 28-latek od razu poniósł konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania na drodze. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz ukarali go mandatem w wysokości 2,5 tysiąca złotych i 10 punktami karnymi - informuje nas policjantka z Włocławka.

Włocławek. Pędził z ogromną prędkością przez teren zabudowany. Policja apeluje

- Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Brawura na drodze niesie ze sobą nie tylko dotkliwe skutki finansowe, ale też stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo - zakończyła komunikat funkcjonariusza z KMP we Włocławku. Nasza redakcja przyłącza się do komunikatów funkcjonariuszy. Uważajcie na siebie!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Co sądzisz o nowym taryfikatorze mandatów?
Pędził ponad 200 km/h, bo spieszył się po kwiaty dla mamy