Szedł przez halę produkcyjną. Wtedy wydarzył się dramat. Tragedia w Toruniu

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Szedł przez halę produkcyjną. Wtedy wydarzył się dramat. Tragedia w Toruniu

Czarny scenariusz

Szedł przez halę produkcyjną. Wtedy wydarzył się dramat. Tragedia w Toruniu

2023-07-04 7:15

Tragiczne w skutkach zdarzenie miało miejsce w zakładzie produkcji wyrobów tekstylnych w Toruniu. To miał być spokojny dzień pracy, ale po południu wszystko się zmieniło. Jeden z pracowników stracił przytomność. Nie udało się go uratować.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy podsumował czerwiec pod kątem wypadków. Z raportu wynika, że w Kujawsko-Pomorskiem doszło do 8 niepokojących zdarzeń. Trzy z nich przyniosły śmierć pracowników. Tragedię odnotowano 20 czerwca w zakładzie produkcji wyrobów tekstylnych w Toruniu. Państwowej Inspekcja Pracy podaje, że przed godziną 13:00 pracownik firmy idący przez halę produkcyjną nagle zasłabł i stracił przytomność.

Toruń: Tragedia w zakładzie pracy. Nie żyje mężczyzna

Kolegę próbowali ratować świadkowie. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe. Niestety, mimo podjętej przez pracowników reanimacji i usilnych wysiłków ratowników, mężczyzna zmarł. Jego zgon stwierdził przybyły na miejsce lekarz. Pogrążonej w żałobie rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?
Spowodował wypadek w Toruniu, w którym zginął 20-letni Damian. Został zatrzymany