Zamordowany 2 lata temu Adrian TERAZ wskazał swoich morderców. Jak to możliwe? Janusz Szostak świadkiem

2020-10-19 21:37 ToM
SZOKUJĄCE sceny podczas seansu hipnotycznego! On ich zabije, on ich zabije
Autor: KELLEPICS /Pixabay SZOKUJĄCE sceny podczas seansu hipnotycznego! "On ich zabije, on ich zabije"

Fundacja Na Tropie w ostatni weekend prowadziła poszukiwania ciała 20-letniego brodnickiego rapera Adriana Dudka. Chłopak wyszedł z domu 22 grudnia 2018 roku na spotkanie z kolegami, z którego nigdy nie powrócił. 17 października przeprowadzono seans hipnotyczny z udziałem psychologa dr Andrzeja Kaczorowskiego, Janusza Szostaka i mamy zmarłego. Padły szokujące słowa. - On ich zabije, on ich zabije - powtarzała, rzekomo za zamordowanym Adrianem, medium.

W trakcie dwugodzinnego seansu w sobotę istotną rolę odegrała Małgorzata Gaś, która - jako medium - miała "odbierać" przekaz zmarłego Adriana. Pytania "Adrianowi" zadawali Andrzej Kaczorowski oraz Janusz Szostak z Fundacji Na Tropie. Najważniejszym celem seansu spirytystycznego było ustalenie miejsca, w którym pochowano ciało chłopaka. Udało się uzyskać jedynie szczątkowe dane. Zapis seansu, opublikowany przez portal Crime.com, przeraża osoby o wrażliwym sercu!

- On już pęka – miał przekazywać "duch Adriana" przez medium Małgorzatę Gaś.

– On ich zabije, on ich zabije -powtarzał.

– Kogo zabije?  – dopytywał Janusz Szostak.

– Zabije chłopaków, jak powiedzą co mi zrobił - cytuje niepokojący seans portal Crime.com.

Prezes Fundacji Na Tropie Janusz Szostak przyznaje, że sprawą zainteresowała się policja.

- Dzwonił do mnie jeden z policjantów z prośbą o przekazanie nagrania do analizy. Myślę, że to będzie przełom w sprawie. Choć zapewne niektórym osobom może wydawać się zupełnie niewiarygodne. Jednak w czasie tego sensu, Adrian przekazał przez medium wiele informacji, których nikt inny nie mógł znać. Jestem pewien, że bardzo szybko doprowadzą one policjantów do sprawców. Ta zbrodnia zrobiła się bardzo czytelna - opisuje w rozmowie z portalem Crime.com Janusz Szostak.

Adwokat o sytuacji prawnej. Kto ma liczyć wiernych w kościele podczas nabożeństwa?