Sławomir Wałęsa, Lech Wałęsa

i

Autor: Archiwum prywatne, Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS Sławomir Wałęsa, Lech Wałęsa

Tylko u nas!

Szokujące wyznanie syna Lecha Wałęsy! Chodzi o picie alkoholu. - To nie przez ojca!

2022-12-12 12:39

Lech Wałęsa (79 l.) wyznał, że przez politykę stracił rodzinę i normalne życie. Prezydent ma do siebie żal, że nie było go przy dzieciach, kiedy pojawiały się u nich problemy. Sławomir Wałęsa (50 l.) - czarna owca w rodzinie Wałęsów - wyznaje dziennikarzowi "Super Expressu", że pije nie przez ojca i nie ma do niego żadnego żalu.

Sławomir Wałęsa nie ma żalu do ojca. "Nie piję przez ciebie"

- Tato, ja nie piję przez ciebie. Ja po prostu byłem nieśmiały i nie radziłem sobie z emocjami - mówi w rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu" Sławomir Wałęsa. - Nie mam pretensji do ojca - dodaje. Wyznanie młodego Wałęsy jest odpowiedzią na wywiad jego ojca.

Lech Wałęsa udzielił wywiadu Dorocie Wellman, w którym mówi o tym ile stracił, przez to, że walczył z komunizmem. Wyznaje, że dom i dzieci zostawił żonie. - Byłem całkowicie oddany sprawom i nie warto było, bo straciłem normalne życie, straciłem rodzinę, nie było mnie, kiedy dorastały, nie było mnie, kiedy były problemy, bo ja się zająłem szczęściem świata - powiedział Lech Wałęsa.

Zobacz: Policja przyszła po syna Wałęsy! Sławomir został zabrany z samego rana

Mocne słowa syna Lecha Wałęsy

- Tata zakładał, że mama poradzi sobie z naszym wychowaniem. Dobrze zakładał. Mama sobie świetnie radziła z wychowaniem mnie i mojego rodzeństwa.Takich kobiet, jak ona, to już nie ma - mówi nam Sławomir. Takich słów i takiego wyznania chyba nikt się nie spodziewał.

- Ja nie mam żadnego żalu do ojca. Mam natomiast żal do ludzi, którzy jak miałem jakieś osiągnięcia, to mówili, że to przez ojca i że on mi to załatwił. Jak coś osiągałem w życiu to zawsze słyszałem, że to dzięki ojcu. Każda z moich sióstr i każdy z moich braci, jak coś osiągali, to słyszeli, że to ojciec nam załatwił. On dla mnie był i jest normalnym ojcem - wyjaśnia syn Lecha Wałęsy.

Jest nie do poznania, tak wyglądał Sławomir Wałęsa! KLIKNIJ w galerię poniżej

Sonda
Jesteś zdziwiony metamorfozą, którą przeszedł syn Lecha Wałęsy?
Wałęsa nie był agentem! Prof. Dudek UJAWNIA kulisy Solidarności - Raport Walczaka