Policja przyszła po syna Wałęsy! Sławomir został zabrany z samego rana

i

Autor: archiwum SE

Tylko u nas!

Policja przyszła po syna Wałęsy! Sławomir został zabrany z samego rana

2022-12-05 9:03

W poniedziałek, 5 grudnia, po godzinie 6 nad ranem policja przyszła po Sławomira Wałęsę. Syn prezydenta zostanie przewieziony na zamknięty oddział w szpitalu. Na nim ma się poddać przymusowej terapii odwykowej. Zanim to jednak nastąpi, jego organizm zostanie odtruty. Jak udało się nam ustalić, policjanci działali na polecenie prawomocnych postanowień sądowych.

- Przyszli po mnie - usłyszał dziennikarz "Super Express" przez telefon, gdy odebrał przychodzące połączenie w poniedziałek, 5 grudnia o godzinie 7:07. Rozmówcą był Sławomir Wałęsa. - Policja po mnie przyszła. Miałem was poinformować, jak przyjdą po mnie, by mnie zabrać na odwyk, to was informuję. Policjanci są mil. Zostawili mi telefon. Pozwolili ubrać skarpetki - mówił syn prezydenta.

Zobacz: Wałęsa przestał pić, bo nie stać go na alkohol. Wstrząsające wyznania

Sławomir Wałęsa, syn wybranego w pierwszych wolnych wyborach prezydenta Polski, Lecha Wałęsy, mieszka w Toruniu. Do grodu Kopernika trafił, bo w czasie swojego pobytu w ośrodku odwykowym, będąc żonatym, uwiódł mieszkająca tu terapeutkę. Najpierw się rozwiódł ze swoją żoną, z którą ma dwójkę dzieci, a potem poślubił terapeutkę. Ta urodziła mu kolejne dziecko.

Niestety Sławomir szybko znów zaczął pić. Jego drugie małżeństwo się rozpadło, bo on wdał się w romans z żoną właściciela wielkiej firmy budowlanej, w której pracował jako komputerowiec. Kobieta urodziła mu kolejne dziecko. W sumie Sławomir Wałęsa ma czwórkę dzieci z trzema kobietami. Jak się okazuje, alimenty na dzieci Sławomira płaci jego ojciec.

Policja przyszła po syna Wałęsy! Sławomir został zabrany z samego rana

To rodzeństwo Sławomira Wałęsy skierowała wiosek o jego przymusowe leczenie, a sąd przychylił się do niego. Wałęsa jednak nie stawił się dobrowolnie na odwyku. Dlatego sąd wydał postanowienie o siłowym doprowadzeniu go przez policje. Odwyk ma mieć miejsce na oddziale odwykowym w szpitalu psychiatrycznym.

- W Polsce nie ma takiego prawa, aby kogoś zmusić do przymusowego leczenia odwykowego wbrew jego woli. Policjanci robią swoje. Jak będę w tym szpitalu, to zaraz z niego wychodzą. Dzwonię po Ubera i wracam do Torunia - mówi naszemu dziennikarzowi Wałęsa.

Jest nie do poznania, tak wyglądał Sławomir Wałęsa! KLIKNIJ w galerię poniżej

Sonda
Znasz kogoś, kto trafił na odwyk?
Szok! To Wałęsa!
Listen to "Milion osób w Polsce jest uzależnionych od alkoholu" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE