Tajemnicze zaginięcie 21-letniej torunianki. Jest komunikat o zakończeniu poszukiwań

i

Autor: Policja Tajemnicze zaginięcie 21-letniej torunianki. Jest komunikat o zakończeniu poszukiwań

Młoda wolontariuszka odnaleziona

Tajemnicze zaginięcie 21-letniej torunianki. Jest komunikat o zakończeniu poszukiwań

2023-03-06 21:41

Zakończyły się poszukiwania 21-letniej torunianki, która przez dłuższy czas nie kontaktowała się z bliskimi. Policja informowała, że młoda kobieta może przebywać w towarzystwie cudzoziemców, teraz mundurowi przekazali pomyślną wiadomość. - Poszukiwania zostały odwołane, kobieta nawiązała kontakt z rodziną - powiedziała mł. asp. Dominika Bocian z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

21-letnia torunianka skontaktowała się z bliskimi. Koniec poszukiwań

Zakończyły się poszukiwania 21-letniej mieszkanki Torunia, która przestała kontaktować się z bliskimi. Zgłoszenie o jej zaginięciu policja otrzymała 28 lutego. Z informacji mundurowych wynikało, że młoda kobieta może przebywać w towarzystwie obcokrajowców. Zaginiona była wolontariuszką w jednej z organizacji pomagającej Ukraińcom. Na szczęście w tym przypadku akcja poszukiwawcza została zakończona happy endem. 21-latka odnalazła się, a pomyślną wiadomość potwierdziła policja.

- Poszukiwania zostały odwołane, kobieta nawiązała kontakt z rodziną - przekazała mł. asp. Dominika Bocian z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Rodzina i koledzy odprowadzili Eryka do grobu