Policja przerwała poszukiwania Marii z Torunia

i

Autor: Małopolska Policja / Zdjęcie poglądowe Policja przerwała poszukiwania Marii z Torunia

Jest przełom

Policja przerwała poszukiwania Marii z Torunia

2022-10-17 14:07

Ważny komunikat policji z Torunia. Funkcjonariusze z komisariatu Śródmieściu poszukiwali 34-latki. Zaginiona pod koniec września tego roku oddaliła się z działki rekreacyjnej przy ul. Przybyszewskiego. Na szczęście mamy przełom w sprawie!

Aktualizacja 17.10.2022, 11:45

Policjanci zakończyli poszukiwania 34-latki z Torunia. Kobieta została odnaleziona we Wrocławiu. Jej życiu ani zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Funkcjonariusze dziękują wszystkim tym, którzy zaangażowali się w akcję.

Wcześniej pisaliśmy:

Policjant z Torunia informował naszą redakcję, że 27 września 2022 roku kobieta oddaliła się z działki rekreacyjnej przy ul. Przybyszewskiego w Toruniu. Tam widziana była po raz ostatni. Do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze liczyli, że publikacja wizerunku w internecie pomoże w odnalezieniu 34-latki i się nie zawiedli.

Rysopis zaginionej:

  • wzrost 158-160 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • długie czarne włosy,

- Ubrana była w niebieskiego spodnie jeansowe, czarną materiałową kurtkę, bluzkę na krótki rękaw oraz czarne sportowe buty. Na nodze tatuaż przedstawiający wizerunek kwiatów - informuje nas asp. Wojciech Chrostowski.

- Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny 47 754 24 52 lub 112. Mail: dyzurny-torun-srodmiescie@bg.policja.gov.pl. Informacje można przekazać anonimowo - apelował policjant z biura KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Toruńskie obchody Święta Policji