Temperatury pójdą w górę! To nie jedyna dobra wiadomość [Pogoda Toruń 3.10.2022]

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Temperatury pójdą w górę! To nie jedyna dobra wiadomość [Pogoda Toruń 3.10.2022]

Meteorolog ma dobre wieści

Temperatury pójdą w górę! To nie jedyna dobra wiadomość [Pogoda Toruń 3.10.2022]

2022-10-03 9:04

Pogoda Toruń 3.10.2022. W poniedziałek warunki atmosferyczne nie rozpieszczają torunian, ale kolejne dni wyglądają o wiele bardziej optymistycznie. Będzie cieplej, a deszcze wezmą sobie urlop. Oto najnowsza prognoza eksperta Rafała Maszewskiego.

Pogoda Toruń 3.10.2022. Prognoza na poniedziałek

Najnowsza prognoza pogody dla Torunia wygląda optymistycznie, choć poniedziałkowy poranek był szary i deszczowy. - Północno zachodni wiatr będzie dość silny i porywisty, maksymalna prędkość do około 55 km/h, a ciśnienie atmosferyczne zacznie wyraźnie rosnąć i dopiero wieczorem będzie się stabilizować. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne - podaje Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Prognoza długoterminowa dla Torunia. To będzie przyjemny tydzień

Już od wtorku (4.10.2022) pogoda będzie się poprawiać. Będzie minimalnie cieplej niż w poniedziałek, a deszcz najpewniej nie będzie nas niepokoić. W kolejnych dniach kolejna zwyżka temperatur. Bliżej weekendu termometry pokażą w ciągu dnia 18-19 stopni Celsjusza, a parasole można przynajmniej na kilka dni schować do szafy.

Ciśnienie wzrośnie i w czwartek (6.10.2022) osiągnie poziom 1018 hPa. W weekend zacznie spadać. Pod koniec bieżącego tygodnia powrócą przelotne opady deszczu, a na początku przyszłego tygodnia kolejne ochłodzenie. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy pogoda wpływa na Twoje samopoczucie?
Toruńskie obchody Święta Policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE