Toruń: Akcja CBŚP na Rubinkowie. 35-latek trafił za kratki! [ZDJĘCIA]

2019-12-03 11:59 EITOR

W minioną sobotę (30 listopada), kryminalni z komisariatu na Rubinkowie doprowadzili do sądu 35-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. Jego zatrzymanie to efekt pracy funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji z Torunia, którzy w garażu należącym do mężczyzny odnaleźli 2,5 pół kilograma amfetaminy. Podejrzanemu grozi długa odsiadka.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z Torunia, w garażu przy ul. Winnej należącym do mężczyzny odnaleźli wiadro i worki z białym zbrylonym proszkiem.

- Wstępne testy wykazały, że zabezpieczona substancja to 2,5 kilograma amfetaminy. 35-latek trafił prosto do policyjnej celi i już usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. Sąd zdecydował o jego aresztowaniu na najbliższe 3 miesiące - poinformował nas mł. asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Zatrzymanemu grozić może nawet 10 lat więzienia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.