Toruń. Chwile grozy niedaleko Atrium Copernicus. Winien pijany jak smok motorowerzysta

2020-10-23 11:04 KM
Wypadek motocyklisty - zdjęcie ilustracyjne
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Toruń. Chwile grozy niedaleko Atrium Copernicus. Winien pijany jak smok motorowerzysta / Zdjęcie ilustracyjne

W miniony czwartek (22.10.2020) na ul. Wschodniej w Toruniu doszło do kolizji motoroweru, samochodu osobowego oraz "dostawczaka". Okazało się, że kierowca jednośladu, który był sprawcą tego zdarzenia był nietrzeźwy. - Badanie wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz 36-latkowi grozi do 2 lat więzienia - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Toruń. Chwile grozy niedaleko Atrium Copernicus. Winien pijany jak smok motorowerzysta

Chwile grozy na drodze w Toruniu. W czwartek (22 października) około godz. 12:00 na ul. Wschodniej w Toruniu doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów -  motoroweru, osobówki i "dostawczaka". Kierowca motoroweru na wysokości skrzyżowania z ul. Skłodowskie nieprawidłowo zmieniał pas ruchu i doprowadził do kolizji z samochodami marki Volvo S80 i Fiat Ducato.

- Mundurowi z toruńskiej drogówki, którzy przyjechali na miejsce podejrzewali, że kierowca jednośladu może być nietrzeźwy. Badanie wykazało, że 36-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie - informuje nas asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Czytaj także: Toruń. Bilety MZK będą droższe. Radni przegłosowali uchwałę

- Teraz mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia. Już stracił prawo jazdy. 36-latek dodatkowo odpowie również za spowodowanie kolizji - dodaje asp. Chrostowski.

Nasza redakcja apeluje do kierowców z Torunia o rozwagę na drogach. Ułatwiajmy sobie życie!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Przypiął się kajdankami do kierownicy i wjechał do Odry. Wypadek w Szczecinie