Toruń: Energetyczny zespół Guitar Gangsters z  Londynu rozgrzeje Hard Rock Pub Pamelę

i

Autor: Agata Jankowska / materiały Hard Rock Pub Pamela Toruń: Energetyczny zespół Guitar Gangsters z Londynu rozgrzeje Hard Rock Pub Pamelę

Toruń: Energetyczny zespół z Londynu rozgrzeje Hard Rock Pub Pamela

2022-06-30 11:33

Toruń: Właściciel Hard Rock Pub Pamela i ekipa lokalu zapraszają na koncert brytyjskiej grupy Guitar Gangsters w Hard Rock Pubie Pamela, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek 4.07.2022. Tego dnia w tym miejscu na pewno będzie głośno.

Choć termometry pokazują bardzo wysokie wartości, to mimo wszystko ekipa Hard Rock Pub Pamela postanowiła podgrzać atmosferę. W najbliższy poniedziałek (3.07.2022) szykują energetyczny koncert. Guitar Gangsters z Londynu wracają w trasę i zaprezentują się toruńskiej publiczności. - Po wydaniu 11 albumów studyjnych i zagraniu koncertów w 28 krajach, zespół jest gotowy, by ponownie podbić Europę. Muzycy czerpią inspirację z The Clash, The Boys, Generation X i The Jam, czyli pierwszej brytyjskiej fali punka. Łączą to z mocą i nastawieniem, które można znaleźć w amerykańskich zespołach, takich jak My Chemical Romance i Social Distortion - przekazuje nam Dariusz Kowalski, właściciel HRPP Pamela.

Wydarzenie jest biletowane. Start o godzinie 19. Kolekcjonerskie wejściówki na koncert zespołu Guitar Gangsters są dostępne w przedsprzedaży:

  • do 3.07.2022 - 40 zł
  • w dniu koncertu - 50 zł

- Bilety można kupić w Hard Rock Pubie Pamela w Toruniu, przy ul. Legionów 36. Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem. Ilość kolekcjonerskich wejściówek jest ściśle limitowana - przekazuje nam Dariusz Kowalski.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na specjalnie założonej stronie na Facebooku. Nasza redakcja zachęca do wzięcia udziału w koncercie.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE