Toruń. Gala walk na gołe pięści The War 3. Widok tylko dla najbardziej odpornych! [Zdjęcia]

2021-11-27 22:18
Gala walk na gołe pięści The War 3 za nami. Najkrwawszy pojedynek trwał 32 minuty!
Autor: Piotr Lampkowski/Super Express Gala walk na gołe pięści The War 3 za nami. Najkrwawszy pojedynek trwał 32 minuty!

Walka na gołe pięści wzbudza wśród fanów sportów walki coraz większe zainteresowanie. Nie inaczej było tym razem podczas gali The War 3. Brutalne widowisko miało dramaturgię niespotykaną w dwóch poprzednich edycjach - ustanowiono dwa rekordy w najdłuższej i najkrótszej walce gali, odbył się pierwszy pojedynek 5 na 5 oraz wyłoniono kolejnego zwycięzcę turnieju 1 na 1, który odjechał do domu bogatszy o 50 tysięcy złotych!

Prawdziwe szaleństwo! Gala The War w trzeciej odsłonie nie traci czasu i prezentuje coraz bardziej doszlifowaną i spektakularną formułę walk na gołe pięści. Już w poprzedniej edycji, zmiana reguł pojedynków 1 na 1, zaowocowała kapitalnymi pojedynkami Szymona "Sołiego" Sołtysa i zwycięzcy Sergiusza Zająca.

Tym razem zaczęło się spokojnie od pojedynku dziewczyn, Sashy i Wojowniczki, który na sam koniec przybrał nieoczekiwany obrót. Podczas opatrywania rannej Sashy, jej odpoczywająca przeciwniczka nagle padła na matę. Chwilę później została wyniesiona z ringu na noszach.

Kolejny pojedynek w formuje 1 na 1 i typowany na zwycięzcę, mierzący dwa metry karateka Soroko, co chwilę lądował na ziemi po ciosach faworyta publiczności Szachty. W drugiej rundzie Sroko, przewrócił przeciwnika i leżącego kopnął prosto w głowę, za co został zdyskwalifikowany.

Zobacz też: Toruń. Wyjątkowy koncert na 23. urodziny Hard Rock Pub Pamela

Po nich na ringu spotkali się Szajba i Wojtas, gdzie ten pierwszy szybko rozstrzygnął pojedynek na swoją korzyść. W kolejnej walce, startujący po raz drugi Kornik, przez kontuzję stopy przegrał z Rosą. W klatce znów pojawiły się dziewczyny, gdzie Lila w zaledwie 30 sekund poradziła sobie z Dzikuską, zapewniając sobie wejście do finału kobiet.

Dalsza część artykułu poniżej galerii zdjęć: Gala walk na gołe pięści The War 3 za nami. Najkrwawszy pojedynek trwał 32 minuty!

Dopiero pojedynek skromnego Goka i McGregora rozgrzał publiczność do czerwoności. Ta walka okazała się być prawdziwą wojną, która trwała szalone 32 minuty! Już w połowie tego czasu, obaj zawodnicy cali byli zbryzgani nawzajem swoją krwią. Ostatecznie to McGregor w końcówce zebrał ostatki sił i po morderczej wymianie, pokonał Goka. Obaj zawodnicy zebrali zasłużone brawa, a także gratulowali sobie wzajemnie.

W dalszej części gali zobaczyliśmy więcej pojedynków grupowych. Najpierw dziewczyny z Devils pokonały Vipers. Kolejne starcie to walka to Wilki vs. Soldiers i szybka wygrana Wilków w mniej niż 30 sekund! W finale 1 na 1 dziewczyn wygrała wyluzowana Lila, która nie dała szans Sashy, która podnosiła się z ziemia raz po raz, ale nic poza tym nie mogła wskórać w tym pojedynku.

Wielka sensacja, pojedynek 5 na 5, faktycznie okazała się sensacją. Faworyzowani Warriors pod wodzą doświadczonego Trevisa, którzy pokazali co potrafią na The War 2, tym razem ulegli Demonom, a sam Trevis dostał sporo mocnych ciosów leżąc już na ziemi.

Dalej zostały już tylko walki półfinałowe i finałowe turnieju 1 na 1. Najpierw Rosa gładko trafił do finału, ze względu na ciężkie obrażenia McGregora, a ulubieniec publiczności, nieobliczalny Soroko, pokonał w drugiej rundzie Szajbę, choć przeciwnik zarzucał mu kilka nielegalnych kopnięć w krocze. W wielkim finale 1 na 1 opanowany Rosa trafił na szalonego Soroko, ale tym razem to spokój zatriumfował nad chaosem i Rosa w drugiej rundzie zwyciężył i zainkasował główną nagrodę.

Polecamy: Quiz. Sławni ludzie związani z Toruniem. Tego mogłeś o nich nie wiedzieć!

Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Sonda
Interesujesz się sportami walki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE