Toruń: GROZA niedaleko ronda. Auto spadło z wysokiej skarpy!

2019-12-05 12:01 Konrad Marzec
Toruń: GROZA niedaleko ronda. Auto spadło z wysokiej skarpy!
Autor: ototorun.pl/nadesłane Toruń: GROZA niedaleko ronda. Auto spadło z wysokiej skarpy!

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartek (5 grudnia) w godzinach przedpołudniowych. Jak poinformował nas rzecznik prasowy KMP w Toruniu - kobieta kierująca Oplem Corsą spanikowała i doprowadziła do stłuczki z innym samochodem osobowym. Auto spadło z wysokiej skarpy! Na szczęście są też dobre wieści!

Niebezpiecznie na drogach w Toruniu. Przed godziną 11:00 miała miejsce stłuczka z udziałem dwóch pojazdów - Opla Corsy oraz Opla Zafiry.

- Kobieta jadąca Corsą od strony ulicy Antczaka, doprowadziła do stłuczki. Auto odbiło w prawo i spadło ze skarpy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu nie powinno być już utrudnień. Pociągi kursują normalnie - przekazał mł. asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu w rozmowie z naszym portalem.

Policja wyjaśni szczegóły tego nieprzyjemnego zdarzenia.

Służby apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność. Warunki na drogach są lepsze niż chociażby w poniedziałek czy wtorek, ale to nie znaczy, że nie musimy zachować ostrożności. Zdejmijcie nogę z gazu i miejcie oczy szeroko otwarte!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.