Toruń: Jamnik BRUTALNIE POGRYZIONY przez agresywnego psa. Zwierzę nie przeżyło!

2019-11-22 8:12 EITOR
Toruń: Jamnik BRUTALNIE POGRYZIONY przez amstaffa. Zwierzę nie przeżyło!
Autor: CC Pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Do dramatycznych scen doszło pod osłoną nocy w Toruniu. Podczas spaceru na jamnika Odiego rzucił się agresywny amstaff - piszą "Nowości". Niestety - po brutalnym ataku ze strony drugiego psa jamnik nie przeżył. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie.

Do dramatu doszło w minioną sobotę (16 listopada) przy ul. Łyskowskiego w Toruniu. Przyjaciółka właścicielki jamnika Odiego nie miała prawa spodziewać się ataku ze strony agresywnego psa - najprawdopodobniej rasy amstaff. Ten drugi rzucił się na bezbronnego zwierzaka. Ani opiekunka ani też mężczyzna, do którego najprawdopodobniej należał zwierzak nie zareagowali, bo nie mieli na to szans.

- Przywołał psa i uciekli. Odi nie dawał oznak życia. W środku nocy zabraliśmy go do weterynarza, który próbował go pozszywać. Rany były jednak ciężkie, nasz ukochany jamniczek miał wygryzione zęby wraz z kawałkiem szczęki - powiedziała "Nowościom" pani Magda, właścicielka Odiego.

Policjanci z Torunia prowadzą w tej sprawie postępowanie. Tymczasem dyrektorka toruńskiego zoo Beata Gęsińska twierdzi w rozmowie z "Nowościami", że winę za całe zdarzenie ponosi człowiek, który nie był w stanie opanować agresywnych zapędów psa.

Do tematu będziemy wracać na portalu ESKA INFO Toruń.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.