Toruń. Ktoś ZRZUCIŁ z mostu młodego mężczyznę?! Policja prosi o pomoc

2020-10-14 13:47 km
Obszar pod mostem im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu
Autor: ESKA INFO Toruń Toruń. Ktoś ZRZUCIŁ z mostu młodego mężczyznę?! Policja prosi o pomoc

Komenda Miejska Policji w Toruniu, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód prowadzi śledztwo w sprawie przypuszczenia zrzucenia z mostu drogowego im. Józefa Piłsudskiego młodego mężczyzny. Do zdarzenia miało dojść w noc sylwestrową 20 lat temu. Funkcjonariusze proszą o pomoc świadków.

Toruń. Ktoś ZRZUCIŁ z mostu młodego mężczyznę?! Policja prosi o pomoc

Funkcjonariusze z Torunia prowadzą pod nadzorem prokuratury śledztwo w sprawie przypuszczenia zrzucenia z mostu drogowego im. Józefa Piłsudskiego młodego mężczyzny. Do zdarzenia miało dojść w noc sylwestrową (31 grudnia 1999-2000). Policjanci przekazują, że ofiara miała wracać po zabawie ze starówki. Śledczy liczą, że znajdą osoby, które były świadkami tamtego wydarzenia.

- Osoby, które były świadkami lub posiadają jakąkolwiek wiedzę na ten temat, proszone są o osobisty kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 17, pokój 304 lub telefoniczny z numerem 47 754 26 06 i 47 754 26 07 - apeluje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Czytaj także: TAJEMNICZE ZWŁOKI w Toruniu. Wyjaśniono sprawę okrutnej zbrodni [ZDJĘCIA]

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o usiłowanie zabójstwa