Toruń. Prognoza pogody: Czy burze dadzą nam spokój? Meteorolog wyjaśnia

2021-06-25 6:00
Toruń. Prognoza pogody: Czy burze dadzą nam spokój? Meteorolog wyjaśnia
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Toruń. Prognoza pogody: Czy burze dadzą nam spokój? Meteorolog wyjaśnia / Zdjęcie ilustracyjne

Toruń: Prognoza pogody na piątek (25.06.2021) przynosi bardzo ciekawe wieści. Czy burze znów będą nas niepokoić? Sprawdzamy, co nas czeka w najbliższych godzinach. Po pochmurnej nocy słońce spróbuje przejąć inicjatywę, ale... przełomu nie należy się spodziewać. Szczegóły na se.pl/torun poniżej.

Toruń. Prognoza pogody: Czy burze dadzą nam spokój? Meteorolog wyjaśnia

W tym tygodniu intensywne opady deszczu i burze dały się solidnie we znaki mieszkańcom Torunia. Zalane ulice, problem w Atrium Copernicus i nerwowe spoglądanie na wieści z innych rejonów Polski. Burzowe klimaty rozgościły się w kraju. Jak będzie w najbliższych godzinach w grodzie Kopernika i okolicach? - W dzień chmury będą przeważać nad słońcem. Zcahmurzenie umiarkowane, okresami duże i czasami możliwy jest przelotny deszcz, może zagrzmieć - wyjaśnia Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Czytaj też: Zniszczyła kościół w Toruniu. 38-latka była kompletnie pijana

- Napływać będzie dość ciepła masa powietrza, która po południu ogrzeje się do około 23-24 stopni. Będzie ciepło lub bardzo ciepło. Ciśnienie atmosferyczne będzie stabilne, a warunki biometeorologiczne będą w łagodnym stopniu niekorzystne - pisze autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Wygląda na to, że spokojniej będzie w weekend. W ciągu dnia na termometrach zobaczymy 23-25 stopni, a opadów raczej nie uświadczymy. Wiatr będzie słabnąć, a ciśnienie utrzyma się na stabilnym poziomie - ok. 1011 hPa.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

AQUA Toruń otwarte!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE