Zamieszanie i zalany parking w Atrium Copernicus. Dyrekcja centrum uspokaja

2021-06-23 12:02
Dantejskie sceny w Atrium Copernicus. Zalany parking podziemny, panika wśród klientów
Autor: Facebook / Toruń I Okolice W Pigułce Dantejskie sceny w Atrium Copernicus. Zalany parking podziemny, panika wśród klientów

W miniony wtorek (22.06.2021) w popularnej toruńskiej galerii Atrium Copernicus miało miejsce częściowe zalanie parkingu podziemnego, co wprowadziło spore zamieszanie. Oświadczenie w sprawie tego niecodziennego zdarzenia przekazała dyrekcja centrum. Publikujemy je w całości na se.pl/torun.

Zamieszanie i zalany parking w Atrium Copernicus. Dyrekcja centrum zabrała głos

Intensywne opady deszczu dały się we znaki wielu mieszkańcom Torunia, w tym m.in. klientom, dyrekcji i przedstawicielom Atrium Copernicus. We wtorek (22.06.2021) informowaliśmy was o zalanym parkingu podziemnym w popularnej galerii. Przebywający tam ludzie obawiali się o swoje samochody, ale na szczęście obyło się bez poważniejszych strat. Potwierdza to dyrekcja Atrium Copernicus, która przekazała nam oświadczenie w tej sprawie. Publikujemy je w całości poniżej.

Czytaj też: Bardzo niebezpieczna roślina wyrosła w Toruniu! Miała ponad dwa metry

- W wyniku intensywnych opadów deszczu, jakie miały miejsce we wtorek, 22 czerwca br. w Toruniu, doszło do częściowego zalania parkingu podziemnego centrum handlowego Atrium Copernicus. Niezwłocznie na miejsce została wezwana straż pożarna, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia i wypompowała wodę. Poziom wody był na tyle niski (ok 15 cm) w miejscu, gdzie znajdowały się samochody klientów, że żaden z pojazdów nie powinien zostać uszkodzony. Obecnie trwa weryfikacja szkód. Wejście na parking podziemny zostało zamknięte do czasu zakończenia czynności prowadzonych przez straż pożarną. Poza tym centrum handlowe funkcjonuje bez zmian. Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, jednak dzięki sprawnej i błyskawicznej pomocy służb udało się szybko opanować sytuację i na tą chwilę żaden z klientów nie zgłosił roszczeń. Za utrudnienia bardzo przepraszamy - czytamy w oświadczeniu Dyrekcji Atrium Copernicus.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

AQUA Toruń otwarte!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE