ZIMA ATAKUJE w Toruniu! Nawet -13 stopni W CIĄGU DNIA [PROGNOZA POGODY]

2021-01-15 6:00 Konrad Marzec
Prognoza pogody dla Torunia - zima, śnieg i trudne warunki na drogach
Autor: Mariusz Luda / Radio ESKA Zima atakuje w Toruniu i okolicach. -11 stopni i trudne warunki w regionie / Zdjęcie poglądowe

Prognoza pogody na piątek (15.01.2021) dla Torunia i okolic. Sprawdzamy też jak będzie wyglądała sytuacja w województwie kujawsko-pomorskim za kilka dni. Uwaga - temperatura w ciągu dnia nawet do -13 stopni! Niestety nie uwolnimy się od nieprzyjemnych opadów śniegu. Szczegółowa prognoza na se.pl/torun poniżej.

Spis treści

  1. Pogoda w Toruniu. W piątek znów opady śniegu [15.01.2021 PROGNOZA]
  2. Atak zimy w Toruniu. Nawet do -13 stopni w ciągu dnia!

Pogoda w Toruniu. W piątek znów opady śniegu [15.01.2021 PROGNOZA]

Śnieg w Toruniu i okolicach to widok, do którego zdążyliśmy już przywyknąć. Najbliższe godziny przyniosą kolejne opady i możliwe, że za oknami zrobi się biało. Zima w dalszym ciągu nie zamierza odpuszczać mieszkańcom województwa kujawsko-pomorskiego. Potwierdza to meteorolog serwisu pogodawtoruniu.pl - Rafał Maszewski. - W dzień będzie pochmurno i okresami popada śnieg, który utrzyma się na powierzchni - przekazuje znany ekspert.

Przeczytaj też: Restauracje z Torunia w akcji #OtwieraMY. Prezydent Zaleski: "Jestem rozdarty"

- Po południu temperatura powietrza wzrośnie na około dwie godziny do -3; -2 st. (odczujemy zimno). Ciśnienie atmosferyczne będzie wolno rosnąć, a warunki biometeorologiczne pozostaną niekorzystne - pisze właściciel serwisu pogodawtoruniu.pl.

Atak zimy w Toruniu. Nawet do -13 stopni w ciągu dnia!

O ile sobota (16.01.2021) będzie dość łagodna, o tyle w niedzielę możemy przeżyć istny szok termiczny. Rafał Maszewski przekazuje, że temperatura w ciągu dnia ukształtuje się na poziomie -11 stopni! Niektórzy eksperci wieszczą nawet spadek do -13°C. Przygotujcie ciepłe płaszcze, a jeśli to możliwe - zostańcie w swoich domach. W kolejnych dniach pogoda powinna się poprawić. O ile poniedziałek będzie bardzo nieprzyjemny, o tyle od wtorku zanotujemy konkretne ocieplenie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Tak wygląda odnowiony Komisariat Policji Toruń-Rubinkowo!