Nagła ZMIANA POGODY w Toruniu! Sprawdź najnowsze prognozy

2021-02-26 6:30 km
Nagła ZMIANA POGODY w Toruniu! Sprawdź najnowsze prognozy
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Nagła ZMIANA POGODY w Toruniu! Sprawdź najnowsze prognozy

Prognoza pogody dla Torunia. W piątek (26.02.2021) do grodu Kopernika dotrze zapowiadane przez synoptyków ochłodzenie. Od razu uspokajamy - siarczystych mrozów nie uświadczymy, najcieplejsze płaszcze również wam się nie przydadzą. Polecamy za to sięgnąć po parasole, bo w najbliższych godzinach może popadać. Szczegóły na se.pl/torun.

Nagła ZMIANA POGODY w Toruniu! Sprawdź najnowsze prognozy

W czwartek (25.02.2021) mieliśmy bardzo przyjemny dzień w Toruniu i okolicach. Na termometrach dwucyfrowe wartości na plusie i wiosenny klimat. Najbliższe godziny przyniosą jednak nagłą zmianę pogody. Prognozy nie są już aż tak optymistyczne jak chociażby na początku tygodnia. - W dzień dominować będą chmury. Rano spodziewamy się lokalnych mgieł. Na początku dnia możliwy jest słaby deszcz - pisze Rafał Maszewski, właściciel serwisu pogodawtoruniu.pl.

Przeczytaj także: W domku pod Ciechocinkiem uwił sobie wygodne gniazdko. Policja weszła i ZBURZYŁA PLANY torunianina

- Odczujemy napływ chłodniejszego powietrza i w ciągu dnia temperatura wzrośnie do 7-8 stopni. W czwartek było aż 16. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, pod koniec dnia chwilami dość silny, a podwyższone ciśnienie atmosferyczne będzie stabilne - informuje Rafał Maszewski za pośrednictwem strony pogodawtoruniu.pl.

Podobne temperatury będą z nami także w sobotę i niedzielę (27-28.02.2021). Ciśnienie będzie powoli rosnąć, a wiatr może powiać z dość dużą prędkością. Początek tygodnia będzie stabilny, dopiero od czwartku (4.03.2021) spodziewamy się ochłodzenia, deszczu lub śniegu z deszczem. Kolejne prognozy już niebawem na Toruń Projekt Miasto. Warto na bieżąco śledzić komunikaty meteo i zachować szczególną ostrożność na drogach.

DOM po pożarze w Toruniu czeka odbudowa. Czas nagli
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE