Toruń. Satanistyczna orgia pod Radiem Maryja! Co na to ojciec Rydzyk? [zdjęcia]

i

Autor: Piotr Lampkowski / Super Express "Satanistyczna orgia" pod Radiem Maryja w Toruniu. Feministki już po raz czwarty przyjechały demonstrować swój przeciw wobec działań ojca Tadeusza Rydzyka

Toruń. "Satanistyczna orgia" pod Radiem Maryja! Co na to ojciec Rydzyk? [zdjęcia]

"Satanistyczna orgia" pod Radiem Maryja w Toruniu. Feministki już po raz czwarty przyjechały demonstrować swój przeciw wobec działań ojca Tadeusza Rydzyka, który 3 maja będzie obchodził 76. urodziny. Kobiety nie miały szczęścia, bo wszystko odbywało się w strugach deszczu, a były osoby, które naprawdę obawiały się, że na "Chryi" będzie nawet seks na żywo. Ekscesów spodziewali się policjanci, dlatego było ich dwa razy więcej niż feministek pod Radiem Maryja.

Toruń. "Satanistyczna orgia" pod Radiem Maryja! Co na to ojciec Rydzyk? [zdjęcia]

"Satanistyczna orgia" pod Radiem Maryja w Toruniu - tak zapowiadały już czwartą "Chryję" feministki, które przyjechały zaprotestować przeciwko działaniom ojca Tadeusza Rydzyka. Pod rozgłośnią pojawiło się ich ok. 40, czyli przeszło dwa razy mniej niż policjantów, którzy obawiali się, że pod Radiem Maryja dojdzie do jakichś ekscesów. Kobiety nie miały szczęścia, bo całe wydarzenie odbyło się w strugach deszczu, więc nie dołączyły do nich inne osoby, ale liczba gapiów sięgała najwyżej kilku.

"Satanistyczna orgia" pod Radiem Maryja w Toruniu to nawiązanie do słów ojca Rydzyka z początku tego roku, którym określił tym mianem protestujące przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji kobiety. Termin kolejnej już "Chryi" nie jest przypadkowy, jako że 3 maja ojciec Tadeusz Rydzyk będzie obchodził 76. urodziny.

Toruń. "Satanistyczna orgia" pod Radiem Maryja! Co na to ojciec Rydzyk? [zdjęcia]

Pogrzeb Mai Kostrzewy, która zmarła wskutek wypadku na torze motocrossowym w Lipnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE