Toruń: Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty! 31-latek uderzył w słup

2021-06-28 18:55
Toruń: Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty! 31-latek uderzył w słup
Autor: KMP w Toruniu, pixabay.com Toruń: Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty! 31-latek uderzył w słup

Dramatyczne doniesienia z Torunia! Wczoraj (27 czerwca) na ul. Podgórskiej w Toruniu doszło tragicznego zdarzenia z udziałem motocyklisty. Jak wyjaśnia nam policja, mężczyzna wyjeżdżając z łuku drogi uderzył w słup oświetleniowy. Niestety jego życia nie udało się uratować. Sprawę bada prokuratura.

Toruń: Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty! 31-latek uderzył w słup

Wczoraj  tj. 27.06.2021 roku, krótko przed godziną, 20:00, dyżurny toruńskiej policji otrzymał informację o tragicznym w skutkach zdarzeniu, do którego doszło w Toruniu przy ul. Podgórskiej.

Zobacz: Pijana i bez prawa jazdy wsiadła za kółko! Przewoziła siedmioro małych dzieci

- Jak ustalili policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia wynika, że kierowca motocykla marki kawasaki jadący wyżej wymienioną ulicą, od strony ul. Okólnej w kierunku ul. Dybowskiej, najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych, wyjeżdżając z łuku drogi uderzył w słup lampy oświetleniowej - wyjaśnia rzecznik toruńskiej policji.

W wyniku zderzenia 31-letni kierowca zginął na miejscu. Teraz dokładne przyczyny tego dramatycznego w skutkach zdarzenia wyjaśni prokuratorskie śledztwo.

Dwie nielegalne jaskinie hazardu zniknęły z centrum Szczecina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE