Toruń: W tych miejscach wyłączą wodę! Sprawdź szczegóły

2020-08-10 7:26 Konrad Marzec
Kran
Autor: CC Pixabay.com Toruń: Tutaj nie będzie wody! Sprawdź szczegóły / Zdjęcie ilustracyjne

Na 10 sierpnia 2020 r. zostało zaplanowane czasowe wstrzymanie dostawy wody z miejskiego wodociągu do niektórych budynków przy ul. Warneńczyka oraz Bażyńskich. Informację przekazał Urząd Miasta Torunia na głównej s tronie grodu Kopernika.

Wyłączenia wody to coś, co może wywołać niemały chaos, dlatego warto wcześniej się na nie przygotować. Informacja o zaplanowanej przerwie w dostawie wody została opublikowana na stronie internetowej Toruńskich Wodociągów, a przy wejściach do budynków został umieszczony pisemny komunikat w tej sprawie. Gdzie konkretnie pojawi się problem?

Wyłączenie wody nastąpi w budynkach:

  • ul. Warneńczyka 2, 4, 6, 8, 10, 12,
  • ul. Bażyńskich 2, 4, 6, 8.

- Wyłączenie jest spowodowane koniecznością montażu armatury sieciowej. Prace instalacyjne zostały zaplanowane na godziny od 8:00 do 10:00 - czytamy na głównej stronie Urzędu Miasta Torunia.

Wykonujący niezbędne prace z pewnością postarają się, aby zostały one wykonane jak najszybciej. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Najbardziej znaną atrakcją Torunia jest Krzywa Wieża - przekonuje przewodnik Wojciech Olszewski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.