Toruń: Wyszedł do pracy i zniknął. Tajemnicze zaginięcie Mariusza

2021-08-02 9:22
Toruń: Wyszedł do pracy i zniknął. Tajemnicze zaginięcie Mariusza
Autor: Fundacja Zaginieni, SE.pl Toruń: Wyszedł do pracy i zniknął. Tajemnicze zaginięcie Mariusza

Uwaga torunianie! Trwają intensywne poszukiwania Mariusza Wapińskiego, który kilka 31 lipca wyszedł z domu do pracy i zniknął. Jak się okazało, tego dnia mężczyzna miał wolne. Co się stało z 38-latkiem? Zrozpaczona rodzina prosi o jakiekolwiek informacje!

Toruń: Wyszedł do pracy i zniknął. Co się stało z Mariuszem?

Tajemnicze zaginięcie mieszkańca Torunia. Mariusz Wapiński wyszedł z domu rano, 31 lipca 2021 roku. Wychodząc powiedział rodzinie, że idzie do pracy. Zaginiony jednak tam nie dotarł. Jak się później okazało, tego dnia miał wolne. Do tej pory mężczyzna nie powrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Jak ujawnia fundacja Zaginieni, telefon 38-latka zalogował się do sieci po raz ostatni w Toruniu, na ul. Chrzanowskiego.

Zobacz: Piękna Monika zniknęła bez śladu. Wcześniej powiedziała coś strasznego

Rysopis:

  • 184 cm wzrostu,
  • waga około 90 kg,
  • niebieskie oczy i krótkie ciemne włosy.

W chwili zaginięcia, 38-latek był ubrany w niebieską bluzę "ADIDAS" oraz ciemno niebieskie, spodnie jeansowe. Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o pilny kontakt z policją pod nr 112.

19 letnia dziewczyna zginęła pod kołami autobusu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE