Toruński klub stoi na skraju upadku. Chcą ratować Grację domowym "Charytatywnym maratonem Zumby"

2020-11-27 11:57 Konrad Marzec
Gracja Lady Fitness w Toruniu. Czy uda się uratować popularny klub?
Autor: materiały Gracja Lady Fitness Gracja Lady Fitness w Toruniu. Czy uda się uratować popularny klub?

Prozdrowotny klub fitness dla kobiet - Gracja Lady Fitness to miejsce uwielbiane przez torunianki. Niestety drugi lockdown sprawił, że Gracja znajduje się obecnie pod ścianą. Trwa już zrzutka, a przyjaciele chcą pomóc i organizują równolegle domowy "Charytatywny maraton Zumby". Jak można dołączyć? O tym opowiada nam Paulina Sielska, właścicielka klubu.

Toruński klub stoi na skraju upadku. Jak pomóc Gracji Lady Fitness?

Popularny toruński klub Gracja Lady Fitness mieści się przy Szosie Lubickiej 137. Stali bywalcy lubią to miejsce za fachowość i atmosferę. - Siła kobiety tkwi w niej samej - w jej uroku, woli walki i pasji. Uwolnij swoją kobiecą siłę - takim hasłem klub zachęca kolejne osoby do spróbowania swoich sił w zumbie, podczas zajęć na trampolinach czy na siłowni. W ofercie jest też m.in. joga i stretching. Niestety ze względu na drugi lockdown w Polsce, dalsza działalność Gracji stanęła pod znakiem zapytania. Właściciele nie zamierzają się jednak poddawać i mogą liczyć na pomoc oddanych przyjaciół. Na portalu zrzutka.pl trwa już zbiórka.

Czytaj także: Toruń: Będą nowe stawki za wywóz śmieci! Sprawdź, ile zapłacisz [TABELA]

Domówka z Gracją, czyli Charytatywny maraton Zumby. Tak chcą pomóc ukochanemu klubowi

Na sobotę (5.12.2020) zaplanowano wydarzenie pod nazwą "Domówka z Gracją, czyli Charytatywny maraton Zumby". Początek o godzinie 16:00. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata co najmniej 25 zł na wcześniej wspominaną zrzutkę. Warto przypomnieć, że Paulina Sielska i jej ekipa spopularyzowali swego czasu maratony Zumby, podczas których zbierano karmę dla zwierzaków z toruńskiego schroniska.

- Gracja, w wyniku drugiego lockdownu, stoi na skraju upadku. Uratować ją mogą tylko zjednoczeni we wspólnym celu uczestnicy maratonu i licytacji. Dzięki zumbowym przyjaciołom Pauliny jesteśmy w stanie zrobić onlajnowe wydarzenie stulecia - charytatywny maraton Zumby dla Gracji - czytamy na wydarzeniu na Facebooku.

Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ. 5 grudnia uczestnicy będą się bawić przez trzy godziny. Organizatorzy liczą, że mikołajkowy weekend pozwoli Gracji złapać oddech. Pandemia koronawirusa solidnie uderzyła w kluby fitness, gastronomię i wiele innych miejsc, ale jak mówi Paulina Sielska - ostatnie akcje i wielkie serca znajomych dają nadzieję.

- To niesamowite, że zaprzyjaźnieni instruktorzy zumby skrzyknęli się, by mi pomóc, zazwyczaj pomagali ze mną. Klub po drugim lockdownie nie jest w stanie ponownie funkcjonować, więc jedyna nadzieja w osobach, które chcą mi pomóc. A są ich, w co nadal trudno mi uwierzyć, setki! Z inicjatywy mojej cudownej klientki powstały licytacje, z których już teraz zebraliśmy 24 tysiące złotych, co stanowi niemalże połowę kwoty, która uratuje mnie od kompletnej plajty - mówi nam Paulina Sielska.

Wzruszona Paulina podkreśla, że nie tylko osoby stricte związane z Gracją zakasały rękawy - teraz na pomoc zdecydowali się również przyjaciele po fachu.

- Charytatywny Maraton Zumby, których kilkanaście do tej pory zorganizowałam, tym razem ktoś robi online, by pomóc mnie. Niesamowite! Tym razem jest to wydarzenie online - trzygodzinna zabawa na żywo z Instruktorami z Torunia, Krakowa i Wąbrzeźna - opowiada Sielska.

Zbiórka na portalu zrzutka.pl zakończy się w ostatnich dniach grudnia 2020 roku. Trzymamy kciuki!

W Toruniu ruszyły dwa nowe punkty wymazowe