Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Twarde Pierniki 96:74, zdjęcia z meczu

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Twarde Pierniki 96:74, zdjęcia z meczu

Trudny czas Twardych Pierników Torunia. Porażka z mistrzem i wyjazd do giganta

2022-02-11 14:33

Twarde Pierniki Toruń wysoko przegrały z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski. Na naszym portalu przekazujemy wam zdjęcia z tego spotkania. Tymczasem już dziś (piątek, 11.02.2022) wyjazd do Zielonej Góry. W tym starciu podopieczni Ivicy Skelina również nie będą faworytami.

8 lutego Twarde Pierniki Toruń poległy w Ostrowie Wielkopolskim. Wynik 74:96 mówi wszystko. Mistrzowie Polski byli wyraźnie lepsi od torunian. Tylko po drugiej kwarcie (22:21 na korzyść Twardych Pierników) goście schodzili na przerwie w nie najgorszych humorach. W końcówce faworyt zaczął uciekać Manigatowi i spółce. Ostatnie minuty meczu upłynęły pod znakiem totalnej kontroli obrońcy tytułu. Na miejscu w Ostrowie była nasza współpracowniczka. Zerknijcie na galerię zdjęć z tego spotkania. Przedstawiamy fotografie zawodników obu drużyn i dopingujących ich kibiców. Pod galerią dalszy ciąg materiału.

Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Twarde Pierniki Toruń 96:74 (24:15, 21:22, 28:17, 23:20)

Twarde Pierniki Toruń: Jahenns Manigat 18, James Eads 15, Roko Rogić 13, Michał Samsonowicz 8, Szymon Janczak 7, Daniel Amigo 5, Michał Kołodziej 3, Aaron Cel 3, Bartosz Diduszko 2.

Twarde Pierniki Toruń w trudnym okresie

Po porażce w Ostrowie, torunianie nie mieli wiele czasu na odpoczynek. W piątkowy wieczór Twarde Pierniki zmierzą się z Zastal Enea BC Zielona Góra. Faworytami tego spotkania będą rzecz jasna gospodarze, którzy przed tym spotkaniem są drudzy w tabeli Energa Basket Liga. Podsumowanie tego meczu i galeria zdjęć oczywiście na naszym portalu.

Czy Twarde Pierniki Toruń zdobędą medal w sezonie 2021/22?
Bohaterowie z kreskówek myli okna w szpitali dziecięcym w Toruniu i umilali pobyt małym pacjentom