Uciekł z Inowrocławia do... Wrocławia! Na nic "sprytny" plan 25-latka

2022-05-27 14:08
Uciekł z Inowrocławia do... Wrocławia! Na nic sprytny plan 25-latka
Autor: Kujawsko-pomorska policja / Zdjęcie poglądowe Uciekł z Inowrocławia do... Wrocławia! Na nic "sprytny" plan 25-latka

Inowrocław: Poszukiwany za niepłacenie alimentów wpadł na "sprytny" plan, który z boku wygląda dość zabawnie. Z Inowrocławia uciekł w okolice... Wrocławia. Na Dolnym Śląsku nie znalazł jednak schronienia, bo tam namierzyli go funkcjonariusze z województwa kujawsko-pomorskiego.

Mający swoje za uszami często próbują przeróżnych sztuczek, aby uniknąć spotkania z policją. Na dość zabawnie brzmiący plan wpadł 25-latek z gminy Rojewo (woj. kujawsko-pomorskie). Dlaczego wywołuje uśmiech? Wszystko przez zbieżność nazw. Okazało się, że z Inowrocławia uciekł do... Wrocławia. - Był on poszukiwany od ubiegłego roku za uchylanie się od obowiązku płacenia alimentów. Miał do odbycia blisko rok więzienia. Policjanci z Inowrocławia ostatnio ustalili, że może on przebywać pod Wrocławiem w robotniczym hostelu - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Czytaj też: Nieprawdopodobny rajd kierowcy BMW w Kujawsko-Pomorskiem. Policjanci przecierali oczy ze zdumienia

- Kryminalni pojechali w to miejsce i 25 maja namierzyli mężczyznę. Zatrzymany 25-latek został zatrzymany, a po wykonaniu niezbędnych czynności trafił za kraty - przekazuje w komunikacie policjantka z Inowrocławia.

Z pozoru sprytny plan nie przyniósł niczego dobrego. Zostało tylko wspomnienie i ewentualne uśmiechy internautów.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za niepłacenie alimentów są odpowiednio wysokie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE