Nieprawdopodobny rajd kierowcy BMW w Kujawsko-Pomorskiem. Policjanci przecierali oczy ze zdumienia

2022-05-27 10:40
Nieprawdopodobny rajd kierowcy BMW w Kujawsko-Pomorskiem. Policjanci przecierali oczy ze zdumienia
Autor: KPP Aleksandrów Kujawski / CC Pixabay.com / Zdjęcie poglądowe Nieprawdopodobny rajd kierowcy BMW w Kujawsko-Pomorskiem. Policjanci przecierali oczy ze zdumienia

Kujawsko-Pomorskie: Policjanci z regionu nie mieli litości dla kierowcy BMW, który szedł na rekord w kategorii "przekroczenie prędkości". W miniony czwartek (26.05.2022) ten mężczyzna dostał gigantyczny mandat, ale trzeba uczciwie przyznać, że solidnie na niego zapracował. Nawet doświadczeni kierowcy byli w niemałym szoku.

Policjanci z województwa kujawsko-pomorskiego regularnie sprawdzają, czy kierowcy z regionu stosują się do obowiązujących przepisów o dopuszczalnej prędkości. Zwiększone mandaty nie odstraszyły wszystkich piratów drogowych. Przekonali się o tym funkcjonariusze z Aleksandrowa Kujawskiego. W czwartek (26.05.2022) w godzinach wieczornych przedstawiciele "drogówki" kontrolowali drogę krajową nr 91. Ok. godziny 20:00 zatrzymali kierowcę BMW. Jego rajd zszokował nawet tych, którzy podczas służby widzieli już bardzo dużo. - Miernik prędkości wskazał, że siedzący za kierownicą mężczyzna jechał z prędkością 168 kilometrów na godzinę. Na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie do 70 km/h - wyjaśnia asp. Marta Błachowicz, oficer prasowy KPP Aleksandrów Kujawski. Nie jesteśmy pewni, czy to jest rekord, ale z pewnością kierujący mógł o niego powalczyć.

Czytaj też: Spektakularny pościg za motocyklistą koło Inowrocławia. Dopadli 25-latka w zaroślach

- Kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów - podsumowuje asp. Marta Błachowicz z biura prasowego aleksandrowskiej policji.

Funkcjonariusze z województwa kujawsko-pomorskiego po raz kolejny apelują o ostrożność na drogach. W najbliższych dniach pogoda szykuje nam niemiłe niespodzianki, więc warto zachować odpowiedni poziom koncentracji.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE