Unia Tarnów - eWinner Apator Toruń, zdjęcie ze stadionu w Mościcach

i

Autor: nadesłane / Tomasz Kania Unia Tarnów - eWinner Apator Toruń, zdjęcie ze stadionu w Mościcach

Unia Tarnów - Apator Toruń: Pokaz siły drużyny Bajerskiego. Brutalna weryfikacja Jaskółek [WYNIK, RELACJA]

2020-07-19 16:17

Unia Tarnów - Apator Toruń, to miał być hit 2. kolejki eWinner 1. Ligi. Gospodarze chcieli potwierdzić dobrą formę z Gdańska, a Anioły po raz kolejny pokazać, że są żelaznym faworytem do wygrania zaplecza Ekstraligi. eWinner Apator Toruń miał w Mościcach zostać poddany jednemu z najtrudniejszych testów w sezonie 2020. Jak wyszło? Zobaczcie relację pomeczową ze spotkania Unia - Apator na ESKA INFO Toruń.

Spis treści

  1. Unia Tarnów - Apator Toruń, hit eWinner 1. Ligi na Mościcach
  2. Unia Tarnów - Apator Toruń, relacja
  3. Unia Tarnów - Apator Toruń wyniki

Unia Tarnów - Apator Toruń, hit eWinner 1. Ligi na Mościcach

Pierwsza kolejka eWinner 1. Ligi rozbudziła nasze apetyty. Unia Tarnów wygrała na wyjeździe ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk i w znakomitych nastrojach witała faworyta z Torunia. Apator pewnie pokonał na inaugurację rywali z Gniezna i prężył muskuły. Zapowiadały się wielkie emocje w Mościcach. Rzeczywistość jednak brutalnie zweryfikowała te oczekiwania...

Unia Tarnów - Apator Toruń, relacja

Od początku zawodów istniała w zasadzie tylko jedna drużyna - toruńskie Anioły. Gospodarze wygrali wprawdzie podwójnie wyścig młodzieżowy, ale formacja seniorska to już gigantyczna przepaść na korzyść gości z grodu Kopernika. Szaleli w zasadzie wszyscy, choć w pierwszej kolejności znów należy pochwalić braci Holderów. To z jaką przewagą pokonali w gonitwie numer pięć duet Gruchalski - Mroczka musiało imponować.

W drużynie Jaskółek mieliśmy zaledwie przebłyski. Poniżej oczekiwań jechał Peter Ljung, kreowany na lidera ekipy Tomasza Proszowskiego. Kiedy w trzeciej serii startów "śliwkę" zaliczył Mateusz Cierniak, wówczas stało się jasnym, że tarnowianie nie podejmą tego dnia walki o zwycięstwo.

Przed wyścigami nominowanymi goście powiększyli przewagę do dwudziestu punktów. Ekipa Tomasza Bajerskiego pracowała jak dobrze naoliwiona maszyna. W końcówce mieliśmy jeszcze nerwówkę, związaną z taśmą, która zahaczyła o stojak i nie poszła idealnie do góry. Niestety zawadził o nią Mateusz Cierniak, którego szyja ucierpiała w całym zdarzeniu. Powtórka to kolejne show braci Holderów, a wisienką na torcie był triumf Wiktora Kułakowa.

Fani z Torunia mogą być bardzo zadowoleni. Seniorzy prezentują taką formę, jakiej od nich oczekiwano. Jeżeli nic się nie zmieni, to Anioły powinny sobie poradzić z konkretnym celem - awansem do elity.

Unia Tarnów - Apator Toruń wyniki

Unia Tarnów - 33

9. Kim Nilsson - 3 (0,3,0,0)
10. Ernest Koza 5+1 (2,1,1,0,1*)
11. Artur Mroczka 2+1 (1,0,1*,-,-)
12. Daniel Kaczmarek 0 (0,-,-,-,-)
13. Peter Ljung 6+1 (1, 1*, 1,1,2)
14. Dawid Rempała 2+1 (2*,0,-,0)
15. Mateusz Cierniak 8 (3,2,0,2,1)
16. Michał Gruchalski 7+1 (1,2,3,1*,t)

eWinner Apator Toruń - 57

1. Tobiasz Musielak 7+1 (2*,0,3,2,)
2. Adrian Miedziński 10+2 (2*,3,2*,3,0)
3. Jack Holder 12+3 (3,2*,2*,2*,3)
4. Chris Holder 12+2 (3,3,3,1*,2*)
5. Wiktor Kułakow 14 (3,2,3,3,3)
6. Igor Kopeć-Sobczyński 2 (1,1,0)
7. Kamil Marciniec 0 (0,0,-)
8. Aleks Rydlewski - 0 (0)

Sędzia: Grzegorz Sokołowski

Widzów. ok 3000

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Miodobranie na dachu Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE