Poruszające słowa internautów

Unisław. Daniel zginął od strzału kochanka żony? Jego dzieci zabrakło na pogrzebie. "Sumienie nie ma zębów, ale gryzie"

2022-11-13 16:19

Pierwsza kula trafiła Daniela w brzuch. Kolejny pocisk, już z bliska, w skroń. 30-latek nie miał szans na przeżycie. Za spust miał pociągać kochanek jego żony, 46-letni Łukasz M. To, co wydarzyło się w Unisławiu zaledwie kilka dni temu wzbudza potężne emocje. W sobotę, 12 listopada, Daniel Krajewski wyruszył w swoją ostatnią drogę. Nie towarzyszyły mu w niej ani żona, ani dwójka ukochanych dzieci. "Sumienie nie ma zębów, ale gryzie" - można przeczytać w licznych, emocjonalnych komentarzach.

Daniel Krajewski zarabiał na życie jako traktorzysta w gospodarstwie rolnym pod Unisławiem. Jego żona pracowała w wiejskim sklepie. Wspólnie wychowywali dwójkę dzieci: 9-letniego syna i 6-letnią córeczkę. Żona Daniela pewnego dnia poznała Łukasza M. 46-latek nie mieszkał w ich wsi, ani też w pobliskim Unisławiu. Przyjeżdżał tam do mamy. Można o nim powiedzieć, że to światowiec. Ma jedno hobby - to strzelanie. Zgodnie z prawem, broń trzyma się w sejfie albo trzeba ją mieć przy sobie. Pistolet kosztuje ponad 3 tysiące złotych. W feralny czwartek (3 listopada 2022 r.) w centrum Unisławia, Krajewski czekał na żonę, która wysiadała z samochodu Łukasza M.. Ten miał przy sobie broń i z niej wystrzelił. Kule, które dosięgły 30-latka odebrały mu życie. Daniel zginął na miejscu. Jego rodzina nie wie, co będzie dalej z jego dziećmi.

Pogrzeb Daniela Krajewskiego. Zginął zastrzelony przez kochanka żony?

W sobotę (12.11) w Unisławiu odbył się jego pogrzeb. Za trumną zastrzelonego mężczyzny szła jego najbliższa rodzina. Jego mama Katarzyna (53 l.) dosłownie wyła z rozpaczy. Daniel był jej najstarszym dzieckiem. Obok niej szedł jej mąż, Wojciech. Za trumną nie szła za to żona Daniela, ani jego syn i córeczka. Przeczytaj więcej: Unisław. Zastrzelił go kochanek żony? Przejmujący pogrzeb Daniela Krajewskiego. Miał tylko 30 lat

Unisław. Daniel zginął od strzału kochanka żony? Jego dzieci zabrakło na pogrzebie. "Sumienie nie ma zębów, ale gryzie"

Tuż po pogrzebie Daniela w internecie lawinowo pojawiały się komentarze dotyczące całej sytuacji. Jak całą sprawę komentują internauci?

Barbara 

"Sumienie nie ma zębów ale gryzie,dlatego żonie przyjdzie żyć z tym ? cóż bez osadzania nikogo ciekawe czy teraz czuje się spełniona i doceniona"

Mariusz

"Poczuła się lepsza i ze należy jej się lepszy... powinna tez grzać cele bo ona jest temu winna"

Magdalena

"Zamiast odejść normalnie , ustalić kontakty z dziećmi to napościła kochanka na męża albo on z obawy że ta kobieta zmieni zdanie go zastrzelił. No horror. Co ten człowiek zrobił. Dzieci bardzo na pewno go kochały. Tragedia"

Małgorzata

"Ona jest tak samo winna jak on."

Janina

"Niech aniołowie zawiodą go do raju ???️ a sprawiedliwości "niech stanie się zadość...w co nie chce się wierzyć...bo u nas krają złodziei a nie morderców...z zabójców robią niepoczytalnych"

Józef

"To my musimy utrzymywać takich morderców (dożywocie, nie) Kara śmierci. Wówczas nie będzie tych morderstw."

Więcej komentarzy znajdziesz w poście poniżej

Rodzina zabitego w strzelaninie w Unisławiu nie może pogodzić się z jego śmiercią