Urodziłeś się w latach 90.? Na pewno zajadałeś się się TYMI słodyczami!

2020-06-30 6:00 KM
Urodziłeś się w latach 90.? Na pewno zajadałeś się tymi słodyczami!
Autor: CC Pixabay.com Lizaki Chupa Chups

Sentymentalna podróż dla tych, którzy urodzili się w latach 90.! Na pewno zajadaliście się tymi słodyczami, a wielu z was do dziś je uwielbia! Przypomnimy wam smak waszego dzieciństwa. Zobaczcie czy trafiliśmy w wasze gusta! To prawdopodobnie najsłodsza galeria w historii naszego portalu, choć pewnie sami coś do niej chętnie dodacie!

Stawiamy taką tezę - większość naszych czytelników, urodzonych w latach 90. zajadała się tymi słodyczami! Pomagały nam wtedy, gdy coś nas trafiło, a czasem najzwyczajniej w świecie były nagrodą od rodziców za dobre sprawowanie lub za konkretne osiągnięcia. Batoniki, gumy, lizaki, czekolada... kto by się im oparł? Przyznamy się bez bicia - nam niespecjalnie się udawało.

W naszej słodkiej galerii znajdziecie 10 smakowitych pozycji. Jeżeli uważacie, że wasz smak dzieciństwa został pominięty - od razu dajcie nam znać! Czekamy na wasze propozycje na Facebooku! Mamy nadzieję, że dzięki nam nabraliście ochoty na skosztowanie ulubionego wafelka! Pamiętajcie tylko, że co za dużo to nie zdrowo!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Makijaż ze złotem! Zobaczcie koniecznie efekt końcowy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.