Toruń jakiego nie znacie. Te 50 zdjęć trzeba zobaczyć! [GALERIA]

2020-06-30 7:49 EITOR

W tych trudnych czasach przyda nam się coś pozytywnego! Wiecie jak wyglądał Toruń w pierwszej połowie XX wieku i w latach 70.? Narodowe Archiwum Cyfrowe prezentuje wspaniałe fotografie, które mogą przywołać wspaniałe wspomnienia! Zapraszamy w sentymentalną podróż. Poznajcie wszystkie miejsca? A może sami posiadacie piękne, stare zdjęcia? Przeżyjmy to wspólnie!

Pamiętacie Hotel Helios? Chcecie zobaczyć, jak wyglądały uroczystości w latach 30. XX wieku na terenie Torunia? Mamy dla was prawdziwą gratkę! Narodowe Archiwum Cyfrowe kryje piękne, stare zdjęcia naszego miasta, które postanowiliśmy wam pokazać w wyjątkowej galerii. Koronawirus spowodował, że nie mamy możliwości regularnego odwiedzania naszej pięknej starówki. Nic straconego! Możecie ją zwiedzić i zobaczyć dobrze znane wam miejsca, ale w wersji z dawnych lat! Brzmi dobrze? Wszystko po to, abyśmy w tych trudnych czasach sięgnęli po coś pozytywnego.

A może wy macie jakieś piękne zdjęcia z dawnych czasów? Przedstawiają Toruń lub najbliższą okolicę? Chętnie pokażemy takie materiały naszym czytelnikom! Nie wahajcie się skontaktować z nami na naszym Facebooku!

KoronawirusRaport: Toruń 6.04

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.