Śnieg na roślinie

i

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose / Zdjęcie poglądowe W piątek spadnie śnieg. Prognoza na weekend daleka od idealnej [Pogoda Toruń 25.11.2022]

Co słychać w pogodzie?

W piątek spadnie śnieg. Prognoza na weekend daleka od idealnej [Pogoda Toruń 25.11.2022]

2022-11-25 6:00

Pogoda Toruń 25.11.2022. Sprawdzamy najnowszą prognozę na piątek i najbliższy weekend. Meteorolog Rafał Maszewski spodziewa się m.in. opadów śniegu i nieprzyjemnej mżawki. Co jeszcze czeka nas w najbliższych godzinach? Są tez dobre wieści.

Pogoda Toruń 25.11.2022. Prognoza na piątek

Najnowsza prognoza pogody dla Torunia zawiera w przeważającej części złe wieści. Już na noc z czwartku na piątek (24/25 listopada) synoptycy zapowiadali opady śniegu. Poranek również będzie zimowy. - W piątek nadal będzie pochmurno. Zachmurzenie oceniane jako duże lub całkowite i tylko rano może jeszcze poprószyć śnieg. Pozostaniemy w bardzo chłodnej masie powietrza, która po południu będzie miała temperaturę około 1 stopni. Będzie bardzo chłodno/zimno - informuje Rafał Maszewski, autor i właściciel strony pogodawtoruniu.pl.

- Rano możliwy jest bardzo słaby mróz. Północno wschodni wiatr będzie słaby, a ciśnienie atmosferyczne będzie wolno rosnąć. Warunki biometeorologiczne będą obojętne - dodaje toruński klimatolog.

Prognoza na weekend dla Torunia. Co nas czeka 26 i 27 listopada?

W sobotę i niedzielę musimy się liczyć z nieprzyjemną mżawką, która w ciągu dnia będzie utrudniać życie m.in. kierowcom. Widoczność może być ograniczona. Ciśnienie wzrośnie do 1019 - 1022 hPa, a wiatr na ogół będzie słaby. 27 listopada temperatury osiągną poziom 3 stopni Celsjusza. Na szczęście najpewniej obędzie się bez opadów śniegu.

Z podobnymi warunkami oswoimy się również na początku przyszłego tygodnia. Na ocieplenie na razie nie ma co liczyć, choć w prognozach długoterminowych widać powiew optymizmu. Początek grudnia może przynieść temperatury rzędu 6-7 stopni. Prognozy będziemy aktualizować w naszym lokalnym serwisie.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy wierzysz długoterminowym prognozom pogody?
Toruńskie obchody Święta Policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE