W Toruniu powstanie ponad 300 mieszkań. Kolejny krok do Mieszkania Plus za nami [WIZUALIZACJA]

2018-12-14 11:00
Mieszkanie Plus - ponad 300 mieszkań w Toruniu
Autor: torun.pl Mieszkanie Plus - ponad 300 mieszkań w Toruniu

Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej jest kolejnym krokiem do realizacji w Toruniu inwestycji w ramach programu "Mieszkanie Plus" - informują przedstawiciele Urzędu Miasta. W grodzie Kopernika powstanie ponad 300 mieszkań!

Podpisanie umowy pomiędzy pracownią architektoniczną S.A.M.I Architekci a, a spółką MDR Toruń, z upoważnienia której występował przedstawiciel państwowej spółki PFR Nieruchomości, odbyło się 12 grudnia 2018 roku w Warszawie.

Realizacją programu "Mieszkanie Plus" w Toruniu zajmuje się spółka MDR Toruń, w imieniu Gminy Miasta Toruń przystąpiło do niej Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

- Realizacja inwestycji rozpocznie się po wykonaniu dokumentacji projektowej. Planowany termin rozpoczęcia prac budowlanych na terenie przeznaczonym pod Mieszkania Plus przy ul.Okólnej i Inowrocławskiej to II połowa 2019 roku. W Toruniu, w 8 budynkach powstanie ponad 300 mieszkań na wynajem i z opcją dojścia do własności. Szczegóły dotyczące warunków i wniosków dot. wynajmu mieszkań będą znane, kiedy realizacja inwestycji przejdzie do kolejnych etapów - czytamy na głównej stronie Torunia.

>>> Toruń ma nowe zdjęcia w Google Street View. Zobaczcie co sfotografowały specjalne samochody! [GALERIA]

Czytaj również: Śmiertelnie potrącenie 11-latka w powiecie toruńskim. Sąd uniewinnił kierowcę! Będzie zaskarżenie?

#TOWIDEO

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE