Walentynki 2020. Gdzie na randkę w Toruniu? Miejsca z romantycznym klimatem! [ZDJĘCIA]

2020-02-13 10:25 Redakcja

Wielkimi krokami zbliża się 14 lutego, czyli walentynki. Zakochani mają okazje do romantycznego spędzenia tego dnia, ale nierzadko bywa tak, że nie mają konkretnego pomysłu na walentynki. Gdzie szukać romantycznych miejsc w Toruniu? Jakie wydarzenia przygotowały konkretne placówki? Zebraliśmy dla was propozycje na najbliższe dni.

Co robić w walentynki? Gdzie zabrać swoją drugą połowę w Toruniu? Mieszkańcy naszego miasta mogą skorzystać z podpowiedzi, przygotowanych przez portal ESKA INFO Toruń. Zebraliśmy kilka propozycji do naszej galerii, którą umieszczamy nad tekstem.

Walentynki w Toruniu. Opcji jest wiele!

Walentynki to okazja do romantycznego spaceru po toruńskiej starówce, urokliwej Martówce, ale również do skorzystania z wydarzeń, przygotowanych przez Atrium Copernicus, Centrum Nowe Bielawy czy Restaurację Sowa w Toruniu.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych eventów znajdziecie m.in. na wydarzeniach na Facebooku. Wystarczy wpisać nazwę miejsca w wyszukiwarce. 

Walentynki 2020 w Toruniu. Gdzie pójść na spacer?

Miejsca na romantyczny spacer to nie tylko starówka i Martówka. W 2019 roku reporter Radia ESKA wybrał się w podróż po Toruniu i sfotografował najlepsze miejsca na długie spacery w grodzie Kopernika. Nawet bez zimowego klimatu, który możecie zobaczyć w poniższej galerii, te lokalizacje potrafią zauroczyć.