Oscary 2020. Wiesz kto zgarnął najważniejsze nagrody?

2020-02-12 11:48 EITOR
Oscary 2020. Wiesz kto zgarnął najważniejsze nagrody?
Autor: Instagram Oscary 2020. Wiesz kto zgarnął najważniejsze nagrody?

W nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego, wielu fanów dobrego kina z wypiekami na twarzy śledziło 92. ceremonię wręczenia Oscarów. Wiecie kogo wyróżniła Akademia? Zapraszamy do udziału w naszym quizie!

Jesteś fanem/fanką kina? To z pewnością kojarzysz, kto zgarnął najważniejsze filmowe nagrody! Ceremonię wręczenia Oscarów można było śledzić w nocy z niedzieli na poniedziałek. Niektórzy powiedzą, że niektóre rozstrzygnięcia były dość... niespodziewane! Zapraszamy do rozwiązania naszego quizu i pochwalenia się wynikiem na Facebooku!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.