QUIZ. Toruń bez tajemnic. Prawda czy fałsz? Masz 50% szans!

i

Autor: Piotr Lampkowski / Super Express QUIZ. Toruń bez tajemnic. Prawda czy fałsz? Masz 50% szans!

Quiz dla torunian i nie tylko

QUIZ. Toruń bez tajemnic. Prawda czy fałsz? Masz 50% szans!

2022-08-13 14:43

QUIZ w formie prawda czy fałsz o Toruniu! Znacie gród Kopernika jak własną kieszeń? Przy każdym pytaniu macie 50% szans na wskazanie poprawnej odpowiedzi. Mieszkańcom nie powinny one sprawić zbyt wielkich problemów. Zapraszamy do wspólnej zabawy z portalem se.pl.

Quiz. Prawda czy fałsz? Sprawdź, czy wiesz wszystko o Toruniu!

Pytanie 1 z 10
Prezydentem Torunia jest Michał Zaleski (stan na 12.08.2022)

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy dla was quiz dotyczący pięknego grodu Kopernika. Mieszkańcy Torunia nie powinni mieć z nim większych kłopotów, ale radzimy uważać, ponieważ niektóre mogą się okazać podchwytliwymi. Ściskamy za was kciuki i życzymy dobrej zabawy z portalem se.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE