Quiz. Ciekawostki o Toruniu. Niektóre mogą cię zaskoczyć!

2021-05-08 7:00 Konrad Marzec
Quiz. Ciekawostki o Toruniu. Niektóre mogą cię zaskoczyć!
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Quiz. Ciekawostki o Toruniu. Niektóre mogą cię zaskoczyć!

Ciekawostki o Toruniu, które w większości mogą być znane mieszkańcom grodu Kopernika, ale niektóre mogą zaskoczyć nawet lokalnych patriotów! Nasi dziennikarze przygotowali wyjątkowy quiz, który jest sentymentalną podróżą po tym przepięknym mieście. Dacie radę zdobyć komplet punktów? Przekonajmy się!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy test dla wszystkich tych, którzy kochają Toruń i nie tylko! 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE