Czarne charaktery z seriali, które pokochały miliony. Wiesz o nich wszystko?

2020-04-18 16:05 KM
Czarne charaktery z seriali, które pokochały miliony. Wiesz o nich wszystko?
Autor: CC Unsplash.com Czarne charaktery z seriali, które pokochały miliony. Wiesz o nich wszystko?

Nierzadko bywa tak, że oglądając serial lub film kibicujemy "temu złemu". Czarne charaktery mają to do siebie, że potrafią porwać tłumy. Zapraszamy was na wyjątkowy quiz, poświęcony właśnie takim postaciom. Na pewno o nich słyszeliście! Pytanie czy zdobędziecie komplet? Aktorzy, postacie, dopasowanie do konkretnego serialu... brzmi łatwo?

Pewnie znacie to z autopsji. Czasami bywa tak, że oglądając serial lub film kibicujemy "temu złemu". Czarne charaktery mają to do siebie, że potrafią porwać tłumy i nawet podświadomie widzowie życzą im powodzenia. Zapraszamy was na wyjątkowy quiz, poświęcony właśnie takim postaciom. Na pewno o nich słyszeliście! Pytanie czy zdobędziecie komplet? Aktorzy, postacie, dopasowanie do konkretnego serialu... brzmi łatwo? Przekonajmy się zatem! Czekamy na wasze wyniki na Facebooku!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.