QUIZ. Wywołuje skrajne emocje. Co wiesz o ojcu Tadeuszu Rydzyku?

2021-02-06 14:54 KM
QUIZ. Wywołuje skrajne emocje. Co wiesz o ojcu Tadeuszu Rydzyku?
Autor: Magdalena Witt-Ratowska QUIZ. Wywołuje skrajne emocje. Co wiesz o ojcu Tadeuszu Rydzyku?

Ojciec Tadeusz Rydzyk wywołuje skrajne emocje nie tylko w Toruniu. Duchowny ma na swoim koncie wiele sukcesów, ale nie brakuje również jego zagorzałych przeciwników. Tym razem sprawdzimy waszą wiedzę na temat jednego z najsłynniejszych kapłanów w Polsce. Do dzieła!

Ojciec Tadeusz Rydzyk to człowiek, o którym codziennie dyskutują setki, a może nawet tysiące Polaków. Duchowny jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci, związanych z Toruniem. A my postanowiliśmy... sprawdzić waszą wiedzę na temat o. Rydzyka! Przygotowaliśmy specjalny quiz. Poradzicie sobie z tymi dziesięcioma pytaniami? Do dzieła! Pochwalcie się wynikiem na naszym Facebooku!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.