Weszła do schorowanej sąsiadki i zrobiła jej coś strasznego! Dantejskie sceny w Inowrocławiu

i

Autor: KPP w Inowrocławiu Weszła do schorowanej sąsiadki i zrobiła jej coś strasznego! Dantejskie sceny w Inowrocławiu

Weszła do schorowanej sąsiadki i zrobiła jej coś strasznego! Dantejskie sceny w Inowrocławiu

2022-04-11 14:10

Inowrocław: 24-letnia kobieta dobrze znała swoją schorowaną sąsiadkę. 6 kwietnia 2022 roku ta druga dostała emeryturę. Podejrzana weszła do jej mieszkania i siłą odebrała jej pieniądze. Policja dopadła młodą agresorkę, która już trafiła za kratki.

Przedstawicielka biura prasowego inowrocławskiej policji informuje nas, że dramatyczne wydarzenia miały miejsce 6 kwietnia przy ul. Toruńskiej w Inowrocławiu. 24-letnia kobieta weszła do mieszkania swojej schorowanej sąsiadki i wiedząc, że tego dnia dostała ona emeryturę zażądała od niej gotówki. - Sprawczyni wykręciła ręce sąsiadce i przygniotła ją ciężarem ciała. Następnie zabrała jej pieniądze i opuściła mieszkanie. Powiadomieni o rozboju policjanci zebrali informacje na temat zdarzenia i rozpoczęli poszukiwania napastniczki - wyjaśnia asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Czytaj też: Nocna akcja służb na starówce. Miała na sobie tylko koszulę nocną!

- Tego samego dnia, po około dwóch godzinach policyjnych działań, 24-letnia kobieta była w rękach funkcjonariuszy. Mundurowi namierzyli ją u znajomych w pobliskiej kamienicy. Podczas przeszukania zatrzymanej, policjanci ujawnili skradzioną gotówkę, choć część zdążyła już wydać. Kryminalni ujawnili jeszcze 12 woreczków z białym proszkiem, który został przesłany do laboratoryjnych badań pod kątem środków zabronionych - podaje w komunikacie asp. szt. Drobniecka.

Inowrocław: Rozbój i narkotyki. 24-latka w areszcie

Policjantka z Inowrocławia dodaje, że zebrane dowody przeciwko kobiecie poskutkowały pobytem za kratkami. W piątek (8.04.22) podejrzana usłyszała zarzut rozboju. - Doprowadzona przez policjantów do oskarżyciela i sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Kodeks karny za rozbój przewiduje karę do 12 lat więzienia. Jeśli zabezpieczone u podejrzanej środki okażą się narkotykami, usłyszy ona dodatkowe zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - podsumowuje oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za dokonanie rozboju powinny być wyższe?
Dokonał rozboju i spalił samochód ofiary
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE